Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Total War Shogun 2

Výrobca: Sega
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
11.40
S DPH
Bez DPH: 9.50
Digitálna kópia

Total War : Shogun 2 predstavuje novú úroveň strategických hier na PC , a to ako pre skúsených veteránov, tak pre úplných nováčikov . Desať rokov skúseností s vývojom série Total War zaisťuje , že Shogun 2 je zdokonalením celej série . Obsahuje novú umelú inteligenciu , revolučné režimy hry pre viacerých hráčov , zbrusu nové možnosti mapy v kampani a epické 3D bitky v reálnom čase .  Nachádzame sa v Japonsku v polovici 16. Storočia. Krajiny , kde kedysi panovala zjednotená vláda , je rozdelená na mnoho vzájomne bojujúcich klanov . Hráč sa ujme úlohy jedného z daimjó - vodca klanu - a za pomoci vojnové sily , hospodárskej stratégie a diplomacie sa pokúsi dosiahnuť najvyššieho cieľa : znovu zjednotiť Japonsko pod svojím zvrchovaným velením a stať sa novým Šógunom - nesporným vládcom Japonska . 

Spustím hru Total War Shogun 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin B. (SK)

23.1.2021 10:42 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

bez problémov


Marek K. (SK)

22.1.2021 08:17 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • super cena a rychle dodanie, komunikacia na jednotku

Jaroslav M. (SK)

22.1.2021 08:08 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchla reakcia aj pri technickej nejasnosti
  • Ochota pomôcť po telefóne aj večer