Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Wasteland 2 Directors Cut

Výrobca: inXile Entertainment
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 18.9.2015
17.38
S DPH
Bez DPH: 14.48
Digitálna kópia

Wasteland 2 je priamym nástupcom hry s rovnakým názvom z roku 1988, ktorá sa do dejín zapísala ako vôbec prvý Postapokalyptické RPG a tiež ako inšpirácia slávnejšieho Falloutu. Do tej doby žiadne iné CRPG neumožnilo hráčom ovládať jednotlivých členov party a udeľovať im taktické povely a už vôbec nie priestor k morálnym voľbám, ktoré ovplyvní herný svet. Na rozdiel od svojich súčasníkov vložil Wasteland moc do rúk hráčov, takže si mohol každý vytvoriť svoj ​​vlastný štýl hry. Pôsobivé av mnohých ohľadoch novátorské dedičstvo bolo vo Wasteland 2 zachované, ale-v modernizovanej podobe.


Ponorte sa do taktických ťahových súbojov, ktoré otestujú hranice vašich strategických schopností v krutom svete, kde len hrubá sila k prežitiu nestačí. Vybavte svoje rangerov tými najsilnejšími zbraňami, ktoré sú k dispozícii, a pripravte sa na maximálnu deštrukcii! Zachráňte spojencov pred istou smrťou alebo ich nechajte zahynúť-rozhodnutie je na vás, ale pripravte sa na následky.
 

  • Jeden kľúč nepasuje do každého zámku. Nechce sa vám hľadať kľúč od zamknutých dverí? Prečo neskúsiť napríklad raketomet? V podstate to isté ... nie?
  • Klasické RPG vylepšené. Tradičné RPG systém zmodernizovaný v duchu súčasnej filozofie herného dizajnu.
  • Rozhodovanie s následkami. Či už krátkodobo alebo dlhodobo, každá akcia má svoju reakciu.
  • Obrovská hra, ktorú si môžete prispôsobiť. Trvanlivosť v rade desiatky hodín. Stovky postáv. Tisíce variácií vzhľadu rangerov. Viac ako 150 zbraní. Tucty schopnosťou. Dokonca aj užívateľské prostredie si môžete prispôsobiť podľa seba!

Spustím hru Wasteland 2 Directors Cut?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Milan V. (SK)

30.11.2020 10:54 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlost

Dalibor K. (CZ)

28.11.2020 17:51 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Okamžité doručení

Filip H. (CZ)

28.11.2020 17:22 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok, rychlé a spolehlivé dodání. Doporučuji!

  • Dobré ceny, rychlé dodání
  • není