Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Sacred 2 Gold Edition

Výrobca: Ascaron Entertainment
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 22.12.2012
8.40
S DPH
Bez DPH: 7.00

Zlaté vydanie hry obsahuje : Sacred 2 : Fallen Angel a tiež datadisk Sacred 2 Ice and Blood . Sacred 2 : Fallen Angel : Ide o pokračovanie úspešnej akčnej RPG Sacred . Novo celý v 3D , ešte prepracovanejší systém vývoja postavy, kopec nových unikátnych funkcií a v neposlednom rade samozrejme tiež hlboký príbeh . Ten vás zavedie nejakých 2000 rokov pred dej pôvodnej hry . Vtedy svetu Ancaria dominovala vyspelá rasa elfov, ktorých kultúra a technológia vychádzala s umenia ovládať bohmi utkanú elementárnu tvorivú silu nazývanú T - Energy . Elfovia túto silu získali od anjelského serafína , ale zjavne neboli pripravení niesť takú zodpovednosť . Celé sa im to vymklo z rúk , začali bojovať a stratili nad T - Energy kontrolu . To najskôr viedlo k mutácii krajiny a obyvateľov , ale potom energia začala ohrozovať celú ríšu ... Sacred 2 Ice and Blood : Datadisk akčné RPG hry Sacred 2 Fallen Angel s názvom " Ice & Blood " . Hráči sa dočkajú prepracovanejšieho vývoja postavy , a veľa rôznych vylepšení základnej hry , ktoré sľubujú veľa hodín zábavy . Datadisk pridáva tieto prvky tiež do pôvodnej hry a tým znovu hrateľnosť pôvodnej hry . Datadisk predstaví tiež novú postavu dračieho mága , a tiež množstvo nových questov a dobrodružstvo v Ancaria . Datadisk vám odhalí tiež dve nové , unikátne lokality a nových nepriateľov . Ice & Blood , vyžaduje inštaláciu pôvodnej hry .

Spustím hru Sacred 2 Gold Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.


Emil Z.

23.4.2019 16:41 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • okamžitý nákup bez čakania

Peter B.

17.4.2019 08:59 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rýchle vybavenie, super cena...


Ján M.

13.4.2019 11:57 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • takmer okamžitá dostupnosť za dobré ceny