Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Saints Row The Third

Výrobca: THQ
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 15.11.2011
4.64
S DPH
Bez DPH: 3.87

V úlohe hrdinu prvých dvoch hier sa po boku svojej kamarátky Shaundi tentoraz budete musieť rozhliadnuť v novom meste Steelport , kam presedlal celý gaing 3rd Street Saints . Vo svojej niekdajšej bašte Stilwater si totiž nechali narásť také ego , že sa spolčili so skorumpovanou korporácií Ultor , začali predávať vlastné tričká , nachystali o sebe celovečerný film a pritom si stále mysleli , že sú nedotknuteľní . Keď sa potom Saints počas jednej obyčajnej vlúpačkami pokúsili vybrať sejf banky , ktorá patrila Zlouni Phillipa Lorena , poštvali proti sebe príliš ťažkú ​​váhu . O jeden napínavý únos , prestrelku a bláznivú misiu neskôr sa teda ocitnete v novom meste . Orientovať sa tu budete ľahko , pretože Volition celú metropolu designovali vzhľadom na hráča : z každého kopčeku vždy uvidíte na mrakodrapy v centre , aby ste ľahšie určili vlastnú polohu na mape voči stredu metropoly , a v meste bude niekoľko ľahko zapamätateľných miest , krčiem , či pomníkov , podľa ktorých hravo nájdete cestu .

Spustím hru Saints Row The Third?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.