Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Saints Row The Third

Výrobca: THQ Nordic
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 15.11.2011
8.88
S DPH
Bez DPH: 7.40
Digitálna kópia

V úlohe hrdinu prvých dvoch hier sa po boku svojej kamarátky Shaundi tentoraz budete musieť rozhliadnuť v novom meste Steelport , kam presedlal celý gaing 3rd Street Saints . Vo svojej niekdajšej bašte Stilwater si totiž nechali narásť také ego , že sa spolčili so skorumpovanou korporácií Ultor , začali predávať vlastné tričká , nachystali o sebe celovečerný film a pritom si stále mysleli , že sú nedotknuteľní . Keď sa potom Saints počas jednej obyčajnej vlúpačkami pokúsili vybrať sejf banky , ktorá patrila Zlouni Phillipa Lorena , poštvali proti sebe príliš ťažkú ​​váhu . O jeden napínavý únos , prestrelku a bláznivú misiu neskôr sa teda ocitnete v novom meste . Orientovať sa tu budete ľahko , pretože Volition celú metropolu designovali vzhľadom na hráča : z každého kopčeku vždy uvidíte na mrakodrapy v centre , aby ste ľahšie určili vlastnú polohu na mape voči stredu metropoly , a v meste bude niekoľko ľahko zapamätateľných miest , krčiem , či pomníkov , podľa ktorých hravo nájdete cestu .

Spustím hru Saints Row The Third?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Karol G. (SK)

13.6.2021 01:32 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Zatial len pozitivna skusenost s obchodom, len tak dalej.

  • Jednoduche, lacne, rychle a hlavne bez problemov!
  • Zatial ziadne.

Juraj J. (SK)

12.6.2021 11:14 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlost vybavenia objednávky
  • Serióznosť

Josef V. (CZ)

12.6.2021 07:36 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Přehledný web, dobré ceny, rychlá platba a okamžité doručení kódu.

  • Ceny
  • Web
  • Rychlost doručení