Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Saints Row The Third

Výrobca: THQ
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 15.11.2011
4.99
S DPH
Bez DPH: 4.16

V úlohe hrdinu prvých dvoch hier sa po boku svojej kamarátky Shaundi tentoraz budete musieť rozhliadnuť v novom meste Steelport , kam presedlal celý gaing 3rd Street Saints . Vo svojej niekdajšej bašte Stilwater si totiž nechali narásť také ego , že sa spolčili so skorumpovanou korporácií Ultor , začali predávať vlastné tričká , nachystali o sebe celovečerný film a pritom si stále mysleli , že sú nedotknuteľní . Keď sa potom Saints počas jednej obyčajnej vlúpačkami pokúsili vybrať sejf banky , ktorá patrila Zlouni Phillipa Lorena , poštvali proti sebe príliš ťažkú ​​váhu . O jeden napínavý únos , prestrelku a bláznivú misiu neskôr sa teda ocitnete v novom meste . Orientovať sa tu budete ľahko , pretože Volition celú metropolu designovali vzhľadom na hráča : z každého kopčeku vždy uvidíte na mrakodrapy v centre , aby ste ľahšie určili vlastnú polohu na mape voči stredu metropoly , a v meste bude niekoľko ľahko zapamätateľných miest , krčiem , či pomníkov , podľa ktorých hravo nájdete cestu .

Spustím hru Saints Row The Third?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

15.8.2019 17:46 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektné, hry som dostal okamžite, aktivácia bezproblémová, podpora vždy pripravená reagovať na moje otázky.


Juraj V. (SK)

10.8.2019 11:00 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Ryc hle dodanie, dobre ceny :-)

Igor F. (SK)

10.8.2019 10:32 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

super shop