Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Sniper Elite V2

Výrobca: Rebellion Developments
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 28.2.2013
5.17
S DPH
Bez DPH: 4.31

Pozorujte . Naplánujte . Urobte . Máte na to stať sa elitným ostreľovačom ? Využite každú ranu , alebo svet zomrie spoločne s vami ! Sniper Elite V2 je pokračovaním úspešnej taktickej akcie Sniper Elite , v ktorom na hráča čaká doteraz najvierohodnejšia spracovanie vojnovej vravy druhej svetovej vojny z pohľadu ostreľovača . Hráč sa ujíma úlohy amerického agenta OSS Karla Fairburnea , ktorý zoskočí na padáku do Berlína , z posledných síl bráneného zvyškom nemeckých vojakov , s úlohou zabrániť tomu , aby sa technológie nacistického programu rakiet V2 dostala do rúk Červenej armády obliehajúce mesto. Máte rozkaz pomáhať kľúčovým vedcom ochotným prejsť na stranu Američanov a eliminovať tých , ktorí by chceli pomôcť Rusom .

Spustím hru Sniper Elite V2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

80%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Miloš B. (SK)

23.2.2020 16:58 ( 19 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • digitalne kluce

Peter R. (SK)

19.2.2020 18:27 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlosť
  • cena

Peter R. (SK)

6.2.2020 18:33 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]