Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

SPORE

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 7.9.2008
6.29
S DPH
Bez DPH: 5.24

Z Jediné Bunky v Galaktického Boha - vyviňte svoje stvorenie vo vesmírov plnom Vašich vlastných výtvorov . Pozri všetkých päť evolučných fáz vo Spore : Bunka , Stvorenia , Kmeň , Civilizácia a Vesmír . Každá fáza má svoj ​​jedinečný štýl , výzvy a ciele . Môžete hrať tak , ako si sami zvolíte - začnite v Bunke a Vychovajte jeden živočíšny druh zo skromného jednobunkového organizmu , až po medzigalaktického cestovateľov . Alebo sa vrhnite rovno na budovanie kmeňov a civilizácií na nových planétach . Ako naložíte so svojím vesmírom , je len na Vás . Spore Vám poskytne rozmanitý výber mocných , ale ľahko použiteľných tvorivých nástrojov , s ktorými môžete vytvoriť každý aspekt Vášho vesmíru : stvorenia , vozidlá , budovy i vesmírne lode . Hoci je Spore hrou pre jedného hráča , Vaše výtvory sú automaticky zdieľané s ostatnými hráčmi , čo poskytuje neobmedzené množstvo svetov na prieskum a hranie . • VYTVORTE Váš Vesmír od mikroskopického po Makrokosmický - Z améb žijúcich v kaluži cez prekvitajúci civilizácie až po medzi galaktickej lode , všetko je len vo Vašich rukách . • vyviniete Vaša Stvorenia skrze Päť Fáz - Je to prežitie tých najzábavnejších , kedy sa Vaše voľby rozliehajú skrze generácie až nakoniec rozhodnú o osude Vašej civilizácie . • PRESKÚMAJTE Galaxie Ostatných Hráčov - Bude Vaša stvorenia vládnuť vesmíru , alebo bude Vaša milovaná planéta rozstříleni na kúsočky nadradenú mimozemskou rasou ? • ZDIEĽAJTE so zvyškom Sveta - Všetko , čo vytvoríte , je zdieľané s ostatnými hráčmi , a naopak , čo Vám umožní stretnúť nepreberné množstvo senzačných stvorenia a navštíviť úžasné miesta .

Spustím hru SPORE?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Viliam L. (SK)

15.9.2019 14:21 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • veľmi rýchle doručenie

Alena K. (SK)

11.9.2019 22:16 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Najlepší zákaznícky servis, pomohli mi so všetkým, čo bolo treba a to - okamžite. S takouto starostlivosťou o zákazníka som sa ešte nestretla. Odporúčam pre všetkých, aj menej technicky zdatných:-)

  • rýchlosť dodania
  • bezkonkurenčný zákaznícky servis
  • rýchla komunikácia
  • ochota a ústretovosť
  • skvelá cena za softvér

Stanislav K. (CZ)

11.9.2019 19:53 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektní stránka, výborné ceny, rychlost zaslaného klíče, vše jednoduché (návod jak zadat klíč od digihry). Vše super, obchod jednoznačně doporučuji. Děkuji

  • Rychlost, cena, dostupnost
  • žádné