Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Company of Heroes 2

Výrobca: Sega
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 18+
7.38
S DPH
Bez DPH: 6.15

Company of Heroes je jedna z najlepšie ohodnotených stratégií z uplynulých rokov a teraz prichádza jej dlho očakávané druhý diel. V ňom sa vžijete do role veliteľa Červenej armády a povediete ju ústrety nemeckým vojskám. V ňom sa vžijete do role veliteľa Červenej armády a povediete ju ústrety nemeckým vojskám. Dej hry sa odohráva okolo roku 1941 a pojednáva o jednom z najkrutejších obdobia samotnej Druhej svetovej vojny, v ktorom padlo vyše 14 miliónov vojakov. Zoberte odvahu a vydajte sa na zasneženú východný front, čoby najdrsnejší bojisko vôbec. Rovnako ako v prvom diele, ani v dvojke nechýba prepracovaná umelá inteligencia, možnosť zničiť prakticky všetko okolo seba a využiť tak všetky výhody bojisko vo svoj prospech. Hra vás oslní plne dynamickým a realistickým počasím, ktoré využíva technológiu ColdTech. 

Spustím hru Company of Heroes 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.