Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Microsoft office 2016 pre študentov a domácnosti All lang.

Výrobca: Microsoft
Región: Global
Platforma: PC Software
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: Czech Slovak English German Hungarian
55.00
S DPH
Bez DPH: 45.83

Microsoft Office 2016 pre študentov a domácnosti

Microsoft Office 2016 je navrhnutý pre študentov a domácnosti, ktorých cieľom je rýchlejšia práca s dokumentmi. Je voľbou číslo jeden pre všetkých tých, ktorí si zakladajú na jednoduchom, praktickom a intuitívnom ovládaní, ktoré ide „krok po kroku“ s dnešnou modernou dobou. Vychutnajte si aj vy vylepšené funkcie, rýchle vyhľadávanie, stopercentnú bezpečnosť vašich dát a prispôsobené ovládanie dotykom na prenosných zariadeniach. A aké sú ďalšie benefity tohto kancelárskeho balíka?

OneNote – centrálny zdroj pre tím pracujúci na jednom projekte

OneNote je jednou z najužitočnejších aplikácií dostupných v Microsoft Office 2016 pre študentov. Aplikácia Office 2016 umožňuje zdieľať poznámky s toľkými ľuďmi, koľkými chcete. Okrem toho je skvelým centrálnym zdrojom pre tím pracujúci na jednom projekte, čo ocenia najmä študenti.

Skype priamo v užívateľskom prostredí

Čo vás rozhodne poteší je aj to, že Skype je integrovaný do užívateľského prostredia, čo znamená, že z Wordu či Excelu môžete napísať vášmu spolužiakovi či kolegovi. Taktiež môžete organizovať konferenčné hovory, zdieľať OneDrive či kalendár.

Jednoduchý Microsoft Outlook

V aplikácií Outlook v balíku Microsoft Office 2016 pre študentov a domácnosti bleskovo vyhľadáte všetky potrebné správy pomocou funkcie Clutter. Čo to v praxi znamená? Emailové správy s nízkou prioritou môžete odsúvať do špeciálnej schránky, čo vám uľahčí a zrýchli prácu.

Niekoľko faktov o balíku Office 2016 pre študentov

Ak sa pýtate, prečo siahnuť po Microsoft Office 2016, zhrňme si nasledujúce fakty. Ovládateľnosť programov je jednoduchšia, upravenejšia, praktickejšia a dostupnejšia. Školské projekty môžete vypracovať spoločne s kolegami či spolužiakmi, a to vďaka aplikáciám, ktoré vám výrazne uľahčia každodennú prácu.

 

Microsoft office Home & Student 2016 obsahuje:

- Microsoft Word 2016
- Microsoft Excel 2016
- Microsoft PowerPoint 2016
- Microsoft OneNote 2016
 
- všetky jazyky vrátane SK


Ako nainštalovať ? Úplne jednoducho, popis inštalácie budete mať priamo pri produkte. Jedná sa o retail kľúč. Aktivácia prebieha priamo na stránkach microsoft. 

 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 3
100% zákazníkov odporúča
50 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |


| |

Keďže som študentka, bez tychto programov sa nezaobídem. Myslím, že nemusím nikomu písať na čo sa používajú :-D

  • Originál licencia priamo zo stránky Microsoftu
  • Najlepšia cena

| |

Nemám čo vytknúť. Kľúč mi prišiel takmer okamžite, produkt fachčíí.

  • Je to office ...
  • nič

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť