Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Extinction

Výrobca: Maximum Games, KISS ltd
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 10.4.2018
14.90
S DPH
Bez DPH: 12.42

Od nepamäti bol svet vo vojne. Po celé generácie ľudia bojovali navzájom za pôdu a bohatstvo, zatiaľ čo naši skutoční nepriatelia sa skrývali: množstvo dravých príšer ,až 45 metrov vysokých, ktoré sa snažia zničiť náš druh. Iba tí, ktorí sú vycvičení v spôsoboch starodávneho poriadku, majú šancu poraziť tieto monštrá, ktoré sú známe hovorovo ako "obrovia". Ste jedným z posledných obrancov sveta, bojovník menom Avil vybavený schopnosťou, rýchlosťou a silou, aby ste sa postavili proti nekonečnej vlne nepriateľov a zabránili tomu, aby bol osud horší než smrť: Vyhynutie.. 

Chráňte ľudskú populáciu v masívnej príbehovej kampani, zachráňte čo najviac civilistov a zbavte sa brutálnych protivníkov.
Každé bojové pole sa líši od posledného a zabezpečuje jedinečnú bojovú situáciu vždy, keď hráte.
Množstvo vedľajších misii , ktoré vám pomôžu vylepšiť vašu postavu.
Cestujte horizontálne a vertikálne, behajte po stenách a používajte bič ako pomocníka na vykonanie ničivých vzdušných útokov.
Voľne sa pohybujte okolo plne zničiteľného prostredia a používajte objekty na celom svete, aby ste získali strategickú výhodu. 

Spustím hru Extinction?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.