Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Total War Saga: Thrones of Britannia

Výrobca: Sega
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 19.4.2018
19.66
S DPH
Bez DPH: 16.38

Píše sa rok 878 n. l. Bojovný anglický kráľ Alfréd Veliký vybudoval v boji pri Ethandune impozantnú obranu a invázia kráľa Vikingov si na nej vylámala zuby. Porazení, ale stále nezlomení severskí vojvodcovia držia pozície po celej Británii. Po takmer 80 rokoch je to vôbec po prvý krát, čo sa zem nachádza v krehkom stave mieru.Kráľovia Anglicka, Škótska, Írska a Walesu z celého rozdeleného ostrova tušia, že sa schyľuje ku zmene. Zmene, ktorá poskytuje príležitosť. Budú sa podpisovať dohody. Príde vojna. Osud bude vrtkavý a bude sa o tom rozprávať. Toto všetko je v stávke, ktorá mapuje vzostup jedného z najväčších národov v dejinách.Kráľovia povstanú. Jeden usadne na trón!   Hra Thrones of Britannia je samostatná hra série Total War, v ktorej prepíšeš dôležitý historický míľnik, od ktorého sa bude následne odvíjať osud modernej Británie. Na čele desiatich hrateľných frakcií musíš budovať a ubrániť kráľovstvo v záujme Anglosasov, galských klanov, waleských kmeňov alebo vikingských osadníkov. Vytváraj spojenectvá, staraj sa o rozvíjajúce sa sídla, buduj vojská a vyprav sa na ťaženia naprieč detailnou mapou, aká sa kedy v sérii objavila.

Spustím hru Total War Saga: Thrones of Britannia?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

80%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

  • atraktívne historické obdobie vikingských nájazdov
  • povedal by som, že taký "okresaný" total war

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jakub J. (SK)

6.4.2020 10:54 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle Férové

Alexander S. (SK)

6.4.2020 07:12 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obchod je spolahlivy, vsetky objednavky boli vybavene rychlo a bez problemov. Obchod komunikuje so zakaznikom, v pripade potreby vedia pomoct. :)

  • rychle vybavenie
  • dobre ceny

Mária K. (SK)

3.4.2020 06:57 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky