Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Shadow of the Tomb Raider

Výrobca: Square Enix
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 14.9.2018
33.16
S DPH
Bez DPH: 27.63

V hre Shadow of the Tomb Raider musí Lara zvládnuť smrteľnú džungľu, prekonať strašidelné hroby a vytrvať v nich v tej najtemnejšej hodine. Pri závode s časom o záchranu sveta od Mayskej apokalypsy sa z Lary stáva Tomb Raider.

Prežite a prosperujte v najhroznejšom mieste na zemi, preskúmajte podvodné prostredie naplnené krivkami a hlbokými tunelovými systémami.

Prepojte sa s džungľou: Lara musí využívať džungľu v jej prospech. Zaútočte náhle a zmiznite ako jaguár, používajte blato ako maskovanie a podnecujte strach v nepriateľoch, aby nastal chaos.

Objavte tmavé a brutálne hroby: Hroby sú desivejšie než kedykoľvek predtým a vyžadujú si pokročilé techniky, ktorými sa k nim dostanete, aby ste nakoniec objavili len smrtelné hádanky

Objavte históriu života: objavte skryté mesto a preskúmajte najväčší priestor, ktorý sa v hre Tomb Raider objavil.

Spustím hru Shadow of the Tomb Raider?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
10 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.