Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Call of Duty Black Ops 4

Výrobca: Activision
Platforma: PC Battle.net
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 12.10.2018
39.90
S DPH
Bez DPH: 33.25

Singleplayer slúži ako príprava na multiplayer, aby ste si vyskúšali mapy a funkcie v hre ,ktoré budú potrebne k tomu aby ste vedeli dominovať na bojisku proti iným hracom! Misie sa budú odohrávať v období medzi Black Ops 2 a 3.

Samozrejme nezabudli ani na kooperačnú klasiku v podobe zombie módu, ktorý prinesie hneď tri rôzne kapitoly. Sú to XI, Voyage of Despair a Blood of the Dead. Vo všetkých je možnosť aj sólo režimu.

Úplná novinka v serie je aktuálne veľmi úspešný Battle Royal mód, nazvaný Black Out. Nájdete tu všetky možne postavy z celej Call of Duty Black Ops serie, vrátane zombie časti, a spoja to všetko dokopy do jednej veľkej mapy. Samozrejmosťou sú vozidla a rôzne zbrane. Skilly nebudú dostupne , pôjde čisto o prežitie a veľkú zábavu.

Spustím hru Call of Duty Black Ops 4?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

80%
Hodnotilo 1 digiplayers
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

Klasický Black Ops, dobre spravený pro grafickej stránke. Samozrejme nesmie chýbať battleroyale mód, ktorý bol pre mňa hlavným lákadlom k zakúpeniu. Veľké mínus - hra neobsahuje singleplayer príbeh, ale ja som to kupoval pre premakaný multiplayer.

  • battleroyale
  • multiplayer
  • zombie
  • optimalizácia pre slabšie pc, ale to je pri hrách tohoto kalibru asi bežná vec
  • chýba singleplayer