Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

DiRT Rally

Výrobca: Codemasters
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: IhneďIhneď
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 7.12.2015
1.50
S DPH
Bez DPH: 1.25

Autentický zážitok z jazdy Viac ako 40 závodných špeciálov v luxusnej kvalite Pútavý režim kariéry Zábavný multiplayer s online rebríčky Stávka na simuláciu Závodné hry v posledných rokoch zaznamenali ústup zo slávy aj preto, že sa vývojári snažili o vyumelkované prostredí s nerozbitnými autami. Dirt Rally ide úplne opačnou cestou a vsádza na realistické poňatie jazdy. To pocítite už od prvých metrov a rozhodne odporúčame poctivý tréning. Jediná možnosť, ako korigovať obtiažnosť, je nastaviť si asistentov trakcie, stability a systému ABS, na všetko ostatné už ste ale v hre sami. Vysokooktánová porcia zábavy Prevažná časť vášho pretekanie sa bude odohrávať v režime Kariéry.

Spustím hru DiRT Rally?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

90%
Hodnotilo 2
100% zákazníkov odporúča
10 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

Ide o skvelý automobilový simulátor avšak veľmi náročný na hranie. Udržať sa na trati niekedy nieje jednoduché.


| |


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Miloš B. (SK)

23.2.2020 16:58 ( 20 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • digitalne kluce

Peter R. (SK)

19.2.2020 18:27 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlosť
  • cena

Peter R. (SK)

6.2.2020 18:33 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]