Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Kaspersky Anti-Virus 3lic 12 month

Výrobca: Kaspersky Lab
Región: Europe
Platforma: PC Software
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: Czech English
21.90
S DPH
Bez DPH: 18.25
Digitálna kópia

Chráňte sa proti najnovším malwarovým útokom

Počítačoví zločinci každý deň vytvoria cez 315 000 nových foriem malwaru. Ak chcete ochrániť svoj počítač a citlivé údaje, potrebujete bezpečnostné riešenie schopné držať krok s najnovšími hrozbami. 
Oceňované bezpečnostné technológie spoločnosti Kaspersky Lab sú preslávené svojou schopnosťou vysporiadať sa s novými i vznikajúcimi hrozbami. Nezávislé testy ukázali, že naša technológia na báze cloudu dokážu nové hrozby odhaliť za púhe 0,02 sekundy. Vďaka aktualizáciám v reálnom čase a extrémne rýchle obrane proti novému malwaru sú riešenie od spoločnosti Kaspersky Lab vašou voľbou číslo jedna

Zvoľte si zabezpečenia, ktoré neovplyvnia výkon

Hoci potrebujete zabezpečiť, aby váš počítač - spolu s cennými informáciami, ktoré v ňom máte uložené - bol maximálne chránený, bezpečnostný softvér, ktorý ho spomalí, nie je k ničomu, pretože vám neumožní naplno si užívať digitálneho života. 
Napriek zvyšujúcej sa zložitosti nových malwarových útokov, ktoré sa neustále objavujú, vyvinula spoločnosti Kaspersky Lab riešenie ochrany proti malwaru, ktoré úspešne kombinuje zabezpečenie a efektivitu - naše technológie tak pracujú "v pozadí" a váš počítač môže plne prejaviť svoj výkon. Náš špeciálny Herný režim vám navyše umožňuje ničím nerušený pôžitok z hry, a vy sa tak môžete nechať úplne vtiahnuť do deja.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš Š. (SK)

13.7.2020 07:15 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rychlost

Martin S. (CZ)

7.7.2020 08:55 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Cena

Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť