Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Need for Speed Heat

Výrobca: Electronic Arts
Región: Global
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: English Dutch French Spanish Polish Italian Portuguese Russian Chinese
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 8.11.2019
48.50
S DPH
Bez DPH: 40.42

Need for Speed ™ Heat je závodná hra s energiou poháňanou adrenalínom, pri ktorej sa strácajú hranice zákona, keď pri východe slnka.


OVLÁDNITE TMU, NAHÁŇAJTE SVETLO
Položte to všetko na čiaru v Speedhunter Showdown a súťažte o výhru banky v pretekoch, unášaniach a v teréne. Potom v noci choďte do mesta a vyrazte do podzemných uličiek, aby ste si vybudovali svoju povesť.

VYJADRITE SA
Prispôsobte si vozový park a prispôsobte si takisto svoju identitu za volantom. Buďte jedinečný a uistite sa, že každý vie, kto ste.

PORAZTE HEAT
Počas denného svetla sa budete musieť zbaviť svojej cesty podsvetím, aby ste sa zbavili policajtov hliadkujúcich v Palm City. Ale po zotmení sa pravidlá menia: povolajú svoje jednotky a začne sa nečestná naháňačka v nočných uliciach Miamy na Floride, ktoré vás budú hľadať skoro kdekoľvek.

Spustím hru Need for Speed Heat?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
10 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jakub J. (SK)

6.4.2020 10:54 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle Férové

Alexander S. (SK)

6.4.2020 07:12 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obchod je spolahlivy, vsetky objednavky boli vybavene rychlo a bez problemov. Obchod komunikuje so zakaznikom, v pripade potreby vedia pomoct. :)

  • rychle vybavenie
  • dobre ceny

Mária K. (SK)

3.4.2020 06:57 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky