Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Beyond Two Souls

Výrobca: Epic Games
Región: Europe
Platforma: PC Epic Games Store
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: Czech English Dutch German French Spanish Danish Polish Italian Portuguese Turkish Russian Japanese Hungarian Chinese Korean Finnish Norwegian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 29.10.2019
11.70
S DPH
Bez DPH: 9.75
Digitálna kópia

Hra je interaktívna dráma, v ktorej môžete prepínať medzi dvoma postavami. Hlavný hráč menom Jodie Holmes má psychické spojenie s entitou menom Aiden. Sú schopní navzájom komunikovať a vykonávať telepatické činy. Jodie v súčasnom hernom prostredí, zatiaľ čo Aiden je entita, ktorá môže prechádzať múrmi a pohybovať predmetmi. Bude niekoľko podujatí, na ktorých si budete musieť vybrať a odhalí sa sprisahanie hry. Predložené rozhodnutia sú zvyčajne morálne rozhodnutia.

Jodie Holmes, ktorá má podivné psychické spojenie s tajomnou entitou menom Aiden. Dostanú ju na ministerstvo paranormálnych aktivít Spojených štátov amerických, kde pochopí, ako ovládať Aidena. Je nútená byť agentkou CIA a jej dobrodružstvo je stále komplikovanejšie.

Pripojte sa k Jodie a Aiden v tejto interaktívnej dráme a zistite pravdu o Jodieových schopnostiach a o tom, kto je Aiden.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Milan V. (SK)

30.11.2020 10:54 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlost

Dalibor K. (CZ)

28.11.2020 17:51 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Okamžité doručení

Filip H. (CZ)

28.11.2020 17:22 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok, rychlé a spolehlivé dodání. Doporučuji!

  • Dobré ceny, rychlé dodání
  • není