Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Red Dead Redemption 2

Výrobca: Rockstar Games
Región: Europe
Platforma: PC Rockstar Social
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Polish Italian Russian Chinese
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 5.11.2019
52.80
S DPH
Bez DPH: 44.00

Amerika, 1899. Koniec éry divokého západu sa začal, keď zákonodarci lovia posledné zostávajúce zločinecké gangy. Tí, ktorí sa nevzdajú alebo nepodľahnú, sú zabití.

Po lúpeži v západnom meste Blackwater sú Arthur Morgan  a Van der Linde gang nútený utiecť. S federálnymi agentmi a najlepšími nájomnými lovcami , ktorí sú im v pätách, musí gang okradnúť, ukradnúť a prebojovať sa cez drsné srdce Ameriky, aby prežil. Keďže prehlbujú  vnútorné rozdiely hrozí, že sa gang roztrhne, Artur si musí vybrať medzi svojimi vlastnými ideálmi a lojalitou k gangu, ktorý ho vychoval.

Od autorov Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je Red Dead Redemption 2 epickým príbehom života v Amerike na úsvite moderného veku.

Spustím hru Red Dead Redemption 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 2
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

  • skvelá hra 10/10

| |

Plny počet bez debaty.


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť