Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

God Eater 3 PC Steam

Výrobca: Bandai Namco Entertainment
Región: Europe
EAN: MV0115275
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Italian Russian
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 8.2.2019
48.74
S DPH
Bez DPH: 40.62
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Neznáme formy života zvané Oracle Cells začali nečakane konzumovať všetok život na Zemi. Ich obrovský apetít a nezvyčajná adaptabilita zo začiatku budili strach, neskôr obdiv a nakoniec im získala meno Aragami. Zoči voči nepriateľom úplne imúnnym proti bežným zbraniam, sa mestská civilizácia rozpadá a každý deň je ľudská rasa bližšie k zániku. Ľudstvu zostáva jediný záblesk nádeje. Spoločne s Oracle Cells sa objavujú aj bytosti schopné používať tieto bytosti ako zbrane, volajú sa God Eaters. Vo svete požieranom zbláznenými bohmi bojujú God Eaters stratený boj. Vytvorte si postavu a v hre God Eater 3 bojujte o prežitie. Vyberte si z obrovskej škály zbraní a postavte sa úplne novým Aragami v dynamických a rýchlych súbojoch. Preskúmajte zničené oblasti, ktoré ste v predošlých hrách God Eater nevideli.

Spustím hru God Eater 3 PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.