Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 3 Tropický raj

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: IhneďIhneď
Odporúčaný vek: 12+
7.39
S DPH
Bez DPH: 6.16

K datadisku je potrebná základná verzia hry The Sims 3.

Na slnkom zaliatom pobreží a v krištáľovo čistej vode ostrovného raja čakajú Simíkov nové dobrodružstvá! Preskúmajú tropické ostrovy, alebo si založte vlastný päťhviezdičkový hotel? Tak ako tak ich čakajú nezabudnuteľné zážitky, či dokonca v tomto utopickom raji nájdu nový domov. Simíkovia, ktorí majú radi more, si môžu zaobstarať a zariadiť vlastný hausbót, postaviť sa ku kormidlu a vyraziť na plavbu medzi ostrovmi! Ale ak sú radšej vo vode, môžu si nasadiť potápačské okuliare a šnorchel a preskúmať svet pod hladinou. Možno objavia potopený poklad, alebo sa zoznámia s morskou pannou!
Postavte a prevádzkujte vlastný päťhviezdičkový hotel - vytvorte letovisko plné tobogánov a stánkov s občerstvením vhodné pre rodinnú dovolenku, romantické hniezdočko lásky plné minimalistických chatičiek alebo hotel pre nezadaných s barmi pri bazéne, kde sa môžu Simíkovia zoznamovať a flirtovať. Dokonale všetko zariaďte, stanovte ceny a potom čakajte na cestovateľské recenzie, na ktorých bude záležať, koľko simoleonov zarobíte. Čím viac hviezdičiek hotel získa, tým bude medzi zákazníkmi obľúbenejší! 

Spustím hru The Sims 3 Tropický raj?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
25 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |

Oddychovka perfektna. Mam original Sims 3 a je to super hra. Vela novych veci, mile a vtipne dodatky.


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť