Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Marvel's Avengers

Výrobca: Square Enix
Región: Europe
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Polish Italian Russian
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 4.9.2020
54.00
S DPH
Bez DPH: 45.00
Digitálna kópia

Zostavte svoj tím najmocnejších hrdinov Zeme, osvojte si svoje sily a prežite svoje sny ako Super Hero. Hra obsahuje CZ rozhranie, avšak čeština v hre nie je dostupná.

Marvel's Avengers je epická akčná adventúra tretej osoby, ktorá kombinuje originálny filmový príbeh s hrou pre jedného hráča a kooperatívnou hrou. Zostavte tým z až štyroch hráčov online, ovládnite neobyčajné schopnosti, prispôsobte rastúci zoznam hrdinov a bránte Zem pred eskalujúcimi hrozbami.

Marvel's Avengers začína na A-Day, kde kapitán America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor predstavili nové, špičkové Avengers Headquarters v San Franciscu. Oslava sa zmení na smrteľnú, keď záhadný nepriateľ spôsobí katastrofickú nehodu, ktorá má za následok obrovskú devastáciu. Obvinení z tragédie sú hrdinovia ktorý sa vytratia. O päť rokov neskôr, keď sú všetci hrdinovia zakázaní a svet v nebezpečenstve, sa rozľahlé dobrodružstvo znovu začína, keď sa odhodlaná mladá žena menom Kamala Khan rozhodne znovu zhromaždiť a prestavať Avengersov, aby zastavila nekontrolovanú silu tajnej novej sily známej ako AIM.

Spustím hru Marvel's Avengers?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander S. (SK)

21.9.2020 08:38 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rychle a bezproblemove vybavenie. Spolahlivy obchod


Jozef J. (SK)

20.9.2020 09:34 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Je to výhoda, že po zaplatení si hru stiahnete a hráte. Nečakate kedy príde, a nie sú žiadne starosti.


Tomáš Š. (SK)

17.9.2020 10:39 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena. Rýchlosť a komunikacia