Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims 4 Život v meste PC Origin

Výrobca: Electronic Arts
Región: Global
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: Czech English Dutch German French Spanish Danish Polish Italian Russian Japanese Chinese Korean Finnish Norwegian
Odporúčaný vek: 12+
29.52 € 19.80
S DPH 33% zľava
Bez DPH: 16.50
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Od Vrbovej zátoky až po Newcrest – Simíkov život na predmestí baví. Záhrada, behanie, veľké luxusné domy. Ale nemyslite si, že je najvyšší čas sa presťahovať niekam, kde to trochu viacej žije ? „The Sims 4 Život ve městě“ prináša zaujímavé a rôznorodé mesto San Myshuno, ktoré leží na pobreží tesne pod horami. Takéto mesto ste v The Sims ešte nikdy nevideli. San Myshuno je plné nových aktivít a zaujímavých Simíkov. Či už hráte basketbal v štvrti trhovcov s korením, alebo idete s kolegami po práci do karaoke baru, na každom rohu tu na vás čakajú skvelé nové zážitky.

Čo takto si nájsť nových kamarátov a zájsť na niektorý z festivalov? V San Myshuno sa toho v uliciach deje naozaj veľa. Či už pôjdete na rande na festival lásky, alebo sa pôjdete vyblázniť na Geekon, nudiť sa určite nebudete. Chystá sa päť rôznych festivalov, ktoré si určite všimnete i z okna svojho bytu.

 

Tento obsah vyžaduje základnú hru The Sims 4 v službe Origin.

Spustím hru The Sims 4 Život v meste PC Origin?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok