Fyzická kópia. Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Dodanie do 3 pracovných dní.

NHL 21

Výrobca: EA Sports
EAN: 5030944122983
Platforma: Xbox One
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 13.10.2020
54.00
S DPH
Bez DPH: 45.00
Nie je skladom

Ponorte sa do hokejového sveta viac než kedykoľvek predtým. V najnovšom pokračovaní športového simulátora NHL 21 na vás čaká množstvo inovatívnych zmien. Môžete sa tešiť na vylepšenú umelú inteligenciu spoluhráčov, rýchlejšie prechody do stredného pásma a intuitívne prihrávky v útočnej tretine. Hra je inšpirovaná tými najlepšími hokejistami, preto bolo pridaných množstvo individuálnych kľučiek aj tímových posunov, vďaka ktorým sa rýchlejšie a jednoduchšie dostanete pred súperovu bránu.

 

 

Kľučky, ktoré neomrzia

Hra je inšpirovaná superhviezdami NHL. Ak ste sa ocitli za bránkou a obrancovia sa ešte nestačili spamätať z rýchleho priechodu, naberte puk na čepeľ hokejky a rýchlym oblúkom ho zasuňte pod hornú tyč. Prekabáťte brankára Kucherovou falošnou kľučkou, pomôžte si odrazom o zadnú časť bránky ako Sid, alebo vystreľte nechytateľnú ranu ako Matthew Tkachuk.
Kľučky, ktoré neomrzia

Rýchlejšie prenesenie hry

NHL 21 prináša revolúciu v hre v strednom pásme, a to nielen dynamickejšou ponukou od spoluhráčov, ale tiež novými možnosťami prešmyknutia pozdĺž mantinelu, odrazom puku o mantinel a rýchlymi oblúkmi.
Rýchlejšie prenesenie hry

Vylepšená AI

Umelá inteligencia spoluhráčov bola optimalizovaná tak, aby intuitívne odhadla vašu stratégii v útočnej aj v obrannej fáze hry. Spoluhráči si preto častejšie pýtajú prihrávku z výhodných pozícii, prekvapia nepripravenú obranu rýchlym nájazdom alebo dôsledne istia stredné pásmo pred prípadným prečíslením.
Vylepšená AI

Hlavné herné režimy

V režime World of Chel môžete naskočiť do zápasu v režime sólo alebo hry viacerých hráčov, pri ktorej môžete s priateľmi spojiť svoje sily a spoločne získať cenné výhry a odmeny. Prepracovania sa dočkal aj obľúbený Be a Pro, v ktorom dostanete šancu vyskúšať si život hráča NHL so všetkým, čo k tomu patrí. Vyskúšajte si klubové tréningy, komunikáciu s vedením klubu aj emócie spojené s bojom o Stanley Cup. Tešiť sa môžete tiež na medzinárodné zápasy alebo režim HUT, ktorý je založený na vytvorení vlastnej súpisky zo súčasných aj bývalých hviezd NHL.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin B. (SK)

23.1.2021 10:42 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

bez problémov


Marek K. (SK)

22.1.2021 08:17 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • super cena a rychle dodanie, komunikacia na jednotku

Jaroslav M. (SK)

22.1.2021 08:08 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchla reakcia aj pri technickej nejasnosti
  • Ochota pomôcť po telefóne aj večer