Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Sims Medieval

Výrobca: Electronic Arts
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 12+
18.00
S DPH
Bez DPH: 15.00
Digitálna kópia

The Sims Medieval je úplne novou samostatnou hrou z dielne štúdia The Sims, prinesie sviežu atmosféru, inovatívne herné prvky a nové funkcie a vlastnosti, aké sa v rámci titulov značky The Sims ešte neobjavili. The Sims Medieval ponúkne hráčom možnosť vybudovať stredoveké kráľovstvo a ovplyvňovať životné kroky jeho obyvateľov, od kráľov a kráľovien cez rytiera a čarodejníka až po kováča a bardmi.

Obsahovať bude aj rad možností rozprávania vlastných príbehov v podobe questov - treba ukovaný legendárneho meča, usporiadanie kráľovskej svadby na zabezpečenie ochrany kráľovstvo pred zlým čarodejníkom alebo nájdenie prameňa mladosti. Každé dobrodružstvo sa pritom môže odvíjať úplne odlišne podľa toho, ako hráč so svojim hrdinom postupuje.Osud kráľovstva spočíva v hráčových rukách.

Vybuduje ho cestou vnútorného rozvoja, alebo dá prednosť veľmocenské dominanciu a zaberanie susedských dŕžav? Vydá sa na cesty za slávou, alebo sa bude sústrediť na starostlivosť o blaho svojho ľudu? Voľba je iba na ňom! Na začiatku každej novej hry si zvolí ambície svojej krajiny, ktoré predurčí nové príbehy.

Spustím hru The Sims Medieval?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
5 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super