Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Patrician IV Gold Edition

Výrobca: Kalypso Media
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 17.9.2010
8.88
S DPH
Bez DPH: 7.40
Digitálna kópia

Tento balík obsahuje:

Patrician IV - Steam Special Edition
Patrician IV - Rise of a Dynasty
Steam Special Edition obsahuje alternatívne textúry pre typy lodí Counting House a Cog.

Patrician IV je pokračovaním série historických simulácií a stratégií obchodovania. Ste obchodníkom v severnej Európe v neskorom stredoveku, keď rozkvitala hanzová liga. Vaším cieľom je stať sa najúspešnejším a najvplyvnejším členom skupiny Hanse a nakoniec byť zvolený za Eldermana, vedúceho obchodnej ligy. Začnete vyjednávať s bežným tovarom, vybudujete si vlastnú výrobu a založíte obchodnú flotilu. Neskôr získate čoraz väčší politický vplyv a dokonca si založíte nové mestá.

Život obchodníka Hanse však môže mať aj svoje tienisté stránky. Na svojej ceste k moci musíte držať krok proti urputným súperom, ktorých musíte bojovať s ekonomickou konkurenciou, cenovými vojnami alebo nečistými prostriedkami, ako je sabotáž. Zapojíte sa dokonca do pirátstva?

Patrician IV - Rise of a Dynasty prináša najpredávanejšiemu Patricianovi IV komplexný balík vylepšení a nových funkcií vrátane online multiplayeru a nových scenárov.

Nakoniec budete môcť prevádzkovať svoje podnikanie v kooperatívnom režime pre viac hráčov, keď vám vypomáhajú až traja priatelia. A ak už ste majstrom morí, môžete sa teraz pokúsiť dobyť aj kontinent!

V hre Rise of a Dynasty nájdete nové cesty do srdca a obchod s mestami ako Berlín, Varšava a Nijmegen. Ale samozrejme musíte najskôr zápasiť s územnými vládcami a chrániť svoje konvoje vagónov pred potulnými diaľničníkmi.

Spustím hru Patrician IV Gold Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alex K. (CZ)

25.10.2021 20:29 ( 10 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Kupoval jsem digitální klíč a ten jsem e-mailem obdržel okamžitě a bez problémů i když byla neděle.


Veronika S. (SK)

21.10.2021 08:23 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednaná elektronická verzia, kód prišiel do polhodinky. Maximálna spokojnosť.


Ondrej Štepanovský (CZ)

18.10.2021 12:22 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Nakupujem tu pravidelne - Maximálna spokojnosť

  • Kvalitný obchod
  • Výhodné ceny
  • Rýchlosť dodania