Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Battlefield V Definitive Edition

Výrobca: Electronic Arts
Región: Global
Platforma: PC Origin
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 9.11.2018
15.12
S DPH
Bez DPH: 12.60
Digitálna kópia

Battlefield V sa bude vo veľkej miere zameriavať na funkcie a mechaniku založenú na večierkoch, nedostatok zdrojov a odstraňovanie „abstrakcií“ z herných mechanizmov, aby sa zvýšila realita. Rozšírené zameranie na prispôsobenie hráčov bude prostredníctvom nového systému Company, kde si hráči budú môcť vytvoriť viac postáv s rôznymi kozmetickými a zbraňovými možnosťami. Kozmetické predmety a mena použitá na nákup iných sa získajú splnením herných cieľov.

Hra bude obsahovať niekoľko nových režimov pre viacerých hráčov, vrátane „kontinuálneho“ kampaňového režimu „Tides of War“, „Royale“ a „Grand Operations“. Režim Grand Operations je rozšírením režimu „Operations“ predstaveného v Battlefield 1, ktorý sa zameriava na zápasy prebiehajúce vo viacerých fázach, aby simuloval vojnovú kampaň. V Grand Operations bude mať každé kolo konkrétne ciele a výkon v každej fáze bude mať vplyv na ďalšie. Hry vyvrcholia „Final Stand“, keď hráči použijú iba primárnu zbraň s obmedzenou muníciou a nebudú sa opakovať žiadne obnovy. Grand Operations nebude pri uvedení na trh k dispozícii. Hra bude podobne ako Battlefield 1 obsahovať zbierku „vojnových príbehov“ pre jedného hráča založených na aspektoch druhej svetovej vojny. Režim Battle Royale bude postavený na „základných pilieroch deštrukcie, tímovej hry a vozidiel“ franšízy.

Spoločnosť DICE predstavila 23. mája 2018 prvé podrobnosti týkajúce sa Battlefieldu V, ďalšie informácie budú predstavené počas tlačovej konferencie EA Play v blízkosti E3 2018 v júni. DICE uviedol, že na rozdiel od Battlefieldu 1 neplánuje v rámci Battlefieldu V používať platený obsah na stiahnutie alebo „loot boxy“ na nekozmetické predmety; do hry bude časom pre všetkých hráčov pridávaný nový obsah (ktorý sám bude prechádzať rôznymi fázami druhej svetovej vojny), a to bez ďalších poplatkov. Rozhodnutie vylúčiť tieto funkcie bolo prijaté po pobúrení nad systémom loot boxov v Star Wars Battlefront II, ďalšom titule EA DICE.

Spustím hru Battlefield V Definitive Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš K. (SK)

11.7.2021 14:41 ( 24 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

všetko prebehlo v poriadku


Zoltan V. (SK)

6.7.2021 18:35 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlost

Marek G. (SK)

6.7.2021 10:41 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlo dorucene
  • vyborne ceny
  • bezproblemovy pristup