Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Total War Warhammer 2

Výrobca: Sega
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: Czech English
Odporúčaný vek: 12+
15.84
S DPH
Bez DPH: 13.20
Digitálna kópia

Total War: WARHAMMER II odhalí tajomstvom zahalené kontinenty ďaleko na západe starého sveta. Hráči sa ujmú jednej zo štyroch rás sveta Warhammer Fantasy Battles, medzi ktorými nájdu vznešených elfov, temných elfov, jašterov a štvrtú rasu, ktorá čaká na svoje odhalenie. Vrhnú sa do bojov odohrávajúcich sa naprieč ostrovmi, pochmúrnymi vnútrozemskými územiami, zradnými močiarmi a nebezpečnými džungľami.    

V hre Total War čaká hráča ťaženie, aké tu ešte nebolo. Stretnú sa totiž o nadvládu nad slabnúcim Veľkým vírom, ktorý tisíce rokov víril nad elfskou domovinou Ulthuanem. Každá rasa musí vykonať zástup tajuplných rituálov, ktoré v súlade s ich presvedčením Vír buď posilnia, alebo narušia. Celý boj tak vyústi zdrvujúcou koncovkou. Dobývanie území už dávno nestačí... toto sú preteky o nadvládu, od ktorej sa bude ďalej odvíjať osud tohto sveta!

HERNÝ OBSAH: Skvelá real-time stratégia zo sveta Warhammeru od tvorcov série Total War. Vynikajúce grafické spravovanie s pokročilými efektami. Rozmanité jednotky – každá s jedinečnými silnými a slabými stránkami.

Spustím hru Total War Warhammer 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


| |

  • Asi vo všetkom
  • Nieje

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alex K. (CZ)

25.10.2021 20:29 ( 11 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Kupoval jsem digitální klíč a ten jsem e-mailem obdržel okamžitě a bez problémů i když byla neděle.


Veronika S. (SK)

21.10.2021 08:23 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednaná elektronická verzia, kód prišiel do polhodinky. Maximálna spokojnosť.


Ondrej Štepanovský (CZ)

18.10.2021 12:22 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Nakupujem tu pravidelne - Maximálna spokojnosť

  • Kvalitný obchod
  • Výhodné ceny
  • Rýchlosť dodania