Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two

Výrobca: Bethesda Softworks
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 18.3.2021
15.12
S DPH
Bez DPH: 12.60
Digitálna kópia

The Ancient Gods - Part Two je epickým zavŕšením ságy DOOM Slayer’s Saga a druhým rozšírením kampane na kriticky uznávanú DOOM Eternal.

Zapreli ste bohov a prebudili ste starodávne zlo. Teraz zhromaždite rozptýlené armády Sentinel, obkľúčte poslednú baštu pekla, prelomte steny pevnosti a postavte sa tvárou v tvár samotnému Temnému pánovi. Duša vesmíru visí na vlásku.

Vaša vojna proti peklu sa tu končí.
Zažite epický záver ságy DOOM Slayer’s. Od chvíle, keď vás aktivoval Samuel Hayden v zariadení UAC na Marse, až po zničenie Ikony hriechu, všetky vaše bitky k tomu viedli. Pripravte sa na obkľúčenie Immory, poslednej bašty temnej ríše, vyzvite Temného lorda v boji a nadobro spečatte démonov v pekle.
Od ruín starodávnych osád Sentinel a kozmických divov sveta Oštep až po zdevastované a zarastené mesto na Zemi ukrývajúce tajomnú bránu, postavte sa tvárou v tvár pekelným armádam na nikdy nevídaných miestach, keď sa budete prebíjať k Immore, poslednej bašte Temného pána chránený týčiacimi sa múrmi a poháňaný pokrokovou technológiou.
Čelte novým smrtiacim variantom démonov. Obrnený barón má na sebe špeciálne brnenie a používa útok nabitou päsťou. Stone Imp má takmer nepreniknuteľnú kožu a uprednostňuje boj na blízko. Screecher je zombie, ktorá po zabití zmocňuje démonov v okolí. Cursed Prowler je mutácia s jedovatými, prekliatymi pazúrmi. Využite ich slabosti, aby ste ich zničili.
Doprajte viac deštrukcie pomocou Sentinel Hammer, starodávnej zbrane, ktorá je schopná zastaviť všetkých démonov chytených v rámci nárazovej vlny. Použite ho na omráčenie démonov alebo ho skombinujte s ľadovou bombou alebo plameňom Belch, aby ste vyťažili potrebné zdravie alebo brnenie.

 

Spustím hru DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Radek M. (CZ)

11.4.2021 16:45 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychle, spolehlivě

Jozef B. (SK)

11.4.2021 08:20 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • nieje čo dodať, skvelé rozdelenie, super ceny ...

Marek V. (CZ)

10.4.2021 09:42 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Prostě super, včetně bleskového zodpovězení dodatečných dotazů.

  • rychlost
  • komunikace
  • zákaznický servis