Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Superhot VR

Výrobca: SUPERHOT Team
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Polish Italian Russian Japanese Chinese Korean
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 25.5.2017
14.04
S DPH
Bez DPH: 11.70
Digitálny produkt

Rozmazáva hranice medzi opatrnou stratégiou a neskrotným chaosom. SUPERHOT VR je definitívny VR FPS, v ktorom sa čas pohybuje iba vtedy, keď sa pohybujete vy. Žiadne regeneračné zdravotné tyčinky. Žiadne vhodne umiestnené náboje. Ste to len vy, v početnej prevahe a prekonanej zbrani, schytávate zbrane od padlých nepriateľov, aby ste strieľali, krájali a manévrovali cez hurikán spomalených striel.

ORGÁNY SÚ K DISPOZÍCII

MYSEĽ JE SOFTVÉR

ORGÁNY SÚ K DISPOZÍCII

MYSEĽ JE SOFTVÉR

SUPERHOT VR, rozhodujúci víťaz desiatok ocenení VR Game of the Year, je titul prepracovaný a od základu prepracovaný pre ovládače VR a sledovanie ruky. Ovocie z viac ako troch rokov úzkej spolupráce medzi oceňovaným tímom SUPERHOT a Oculus, prináša SUPERHOT VR intenzívne viscerálne pôsobenie SUPERHOTU priamo do vašej hlavy a duše. A teraz - tiež priamo do náhlavnej súpravy VR.

Táto hra si vyžaduje VR headset.

Spustím hru Superhot VR?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Milan M. (SK)

24.1.2022 14:06 ( 9 hod dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Super obchod


Ján K. (SK)

21.1.2022 11:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Hru, ktorú som si objednal, nemali na sklade. Obchod z tohto dôvodu objednávku zrušil. Ako ospravedlnenie mi poslali kľúč k inej hre zadarmo. Peniaze za objednávku obchod vrátil do 3 pracovných dní. Obchod hodnotím kladne.


Nikol S. (SK)

21.1.2022 10:28 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rýchle vybavenie objednávky