Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Blood Bowl 2 Legendary Edition

Výrobca: Cyanide Studios
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Polish Russian
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 23.9.2021
8.98
S DPH
Bez DPH: 7.48
Digitálna kópia

Tento balíček obsahuje: Blood Bowl 2 Blood Bowl 2 - Official Expansion, Blood Bowl 2 - Norse, Blood Bowl 2 - Undead, Blood Bowl 2 - Nurgle, Blood Bowl 2 - Khemri, Blood Bowl 2 - Lizardmen, Blood Bowl 2 - Wood Elves, Blood Bowl 2 - Chaos Dwarfs, Blood Bowl 2 - Necromantic.

DOTYK!

Blood Bowl 2 rozbije Warhammer a americký futbal spoločne výbušným kokteilom ťahovej stratégie, humoru a brutality adaptovaným zo slávnej stolovej hry Games Workshop.

Nový grafický engine Blood Bowl 2 a vysoká realizácia umožňujú verné vykreslenie zúrivosti a intenzity klasických zápasov Blood Bowl. Režim sólovej hry vás prinúti viesť slávnych Reikland Reavers. Bývalý hviezdny tím Blood Bowl, ktorého úlohou je priviesť ich späť k sláve, po celej príbehovej kampani podporenej veselými komentátormi Jimom a Bobom z Cablevision. Každý zápas kampane je jedinečný a neočakávané a prekvapivé udalosti neustále obnovujú zážitok!

Režimy pre viacerých hráčov sú väčšie a bohatšie ako kedykoľvek predtým. V pretrvávajúcom online režime si môžete vytvoriť a spravovať svoj vlastný tím zložený z jednej z ôsmich rás zo sveta Warhammerov - Humans, Orcs, Dwarfs, Skaven, High Elves, Dark Elves, Chaos a Bretonnia newcomers. Budete rozvíjať svoj tím, získavať XP a odomykať nové zručnosti. Ale pozor! Na ihrisku sú všetky straty trvalé ... Usporiadajte úplne prispôsobiteľné majstrovstvá, od kvalifikácie až po finále, a použite nový prestupový trh na nákup a predaj svojich hráčov a vybudujte si tím snov Blood Bowl!

Ďalšia generácia Blood Bowl dnes pristane, budete VY šampiónom?

Spustím hru Blood Bowl 2 Legendary Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Kristína J. (SK)

6.5.2021 11:03 ( 17 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť doručenia
  • Darčeky

Arpád M. (SK)

5.5.2021 10:06 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • moc drahé
  • platobná brána neni bezpečná

Karel V. (CZ)

30.4.2021 08:07 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

  • Rychlost dodání