Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Emergency Call 112 – The Fire Fighting Simulation 2

Výrobca: Aerosoft GmbH
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 3+
Dátum vydania: 18.3.2021
21.60
S DPH
Bez DPH: 18.00
Digitálna kópia

Tiesňové volanie 112 - Fire Fighting Simulation 2 je následný ďalší vývoj úspešnej prvej časti, ktorá umožňuje každému fanúšikovi hasičov zažiť spôsob, akým profesionálny hasičský zbor funguje.
Druhá časť bola vyvinutá tiež v spolupráci s hasičskými jednotkami v Mülheime a za podpory našej aktívnej komunity tiesňového volania 112. Chceli by sme sa vám poďakovať za vašu podporu a vašu spätnú väzbu chceme zahrnúť aj v budúcnosti.

Teraz úplne novo vytvorený herný svet zaisťuje viac realizmu a atmosféry pri plnení rozmanitých úloh, ktoré na vás čakajú. Či už s malými zásahovými vozidlami alebo s celým hasičským autom na potlačenie požiarov strešných nosníkov, akciu máte stále pod kontrolou.

Za týmto účelom bol riadiaci systém rozšírený o možnosť taktického režimu okrem možnosti kedykoľvek zmeniť pracovnú skupinu. Môžete prepnúť na prehľad a usporiadať polohu, post-alarmy a dávať príkazy kolegom ovládaným pomocou AI.
Zásahové vozidlá boli kompletne prepracované a pribudlo veľa funkcií. Pribúdajú nové vozidlá, ktoré odrážajú súčasný vozový park hasičov v Mülheim an der Ruhr.
Začnite 24-hodinovú smenu jednotlivo alebo s ostatnými nadšencami hasičských služieb v režime viacerých hráčov a vyskúšajte profesiu hasičov vo všetkých jej vzrušujúcich aspektoch.

Spustím hru Emergency Call 112 – The Fire Fighting Simulation 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Karol G. (SK)

13.6.2021 01:32 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Zatial len pozitivna skusenost s obchodom, len tak dalej.

  • Jednoduche, lacne, rychle a hlavne bez problemov!
  • Zatial ziadne.

Juraj J. (SK)

12.6.2021 11:14 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlost vybavenia objednávky
  • Serióznosť

Josef V. (CZ)

12.6.2021 07:36 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Přehledný web, dobré ceny, rychlá platba a okamžité doručení kódu.

  • Ceny
  • Web
  • Rychlost doručení