Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition

Výrobca: Namco Bandai Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
7.28
S DPH
Bez DPH: 6.07

Ace Combat Assault Horizon je ďalší diel leteckých hier od spoločnosti Namco . Titul si nezakladá ani tak na realistickosti , ako na skvele sprostredkovanom filmovom zážitku z leteckých súbojov . Nový diel prináša veľa noviniek - helikoptéry , zničiteľné prostredie , fotorealistické spracovanie krajiny a miest . V roku 2015 prepuklo protivládne povstanie vo východnej Afrike . Miestna samospráva požiadala OSN o podporu vo vojne s povstaleckými silami a proti pirátom , ktoré terorizujú pobrežné oblasti . A tak sa domino dáva do pohybu . OSN vyzvalo zase NATO a tí zareagovali schválením špeciálne bojové akcie . Vyslali vo veľmi krát dobe vojenskú skupinu , ktorá má pomôcť kontingentu OSN , ktorá je pod velením generála Pierra La Pointe . Veľmi skoro sa zisťuje , že povstanie vlastní veľmi moderné zbrane a navyše využíva teréne africkej krajiny k vedeniu partizánskej vojny . Konflikt nebude ukončený nijako skoro. US Air Force podplukovník William Bishop a jeho dlhoročný kamarát a kapitán Jose " Guts " Gutierrez vedú 108. vzdušné komando , ktorá sa skladá zo sily bojových vrtuľníkov , bombardovacie perute a stíhacie perute , ktorá je prezývaná Warwolf . Krátko po prílete do Afriky sú posily prepadnutý a dezorientovaný oslepujúcim zábleskom svetla z tlakovej vlny , ktorá v krátkej dobe pohltila oblohu . Niekoľko osádok vrtuľníkov prežije a informujú základňu . Rýchlo sa začína šíriť , že protivládne povstanie vyvinulo nový typ superzbraně . A tak vaše vzdušné komando nebude mať o zábavu núdza .

Spustím hru Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin D. (SK)

20.8.2019 23:48 ( 20 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • tovar dorucili do 15 min. kedze slo o elektronicky kluc

Alexander S. (SK)

20.8.2019 08:49 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Obidve licencie, ktore som kupoval su plne funkcne a instalacia prebehla bez problemov. S obchodom som aj kvoli rychlemu vybaveniu velmi spokojny.

  • zaujimave ceny
  • online platby
  • rychle vybavenie

Martin K. (SK)

15.8.2019 17:46 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Perfektné, hry som dostal okamžite, aktivácia bezproblémová, podpora vždy pripravená reagovať na moje otázky.