Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition

Výrobca: Namco Bandai Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
17.88
S DPH
Bez DPH: 14.90

Ace Combat Assault Horizon je ďalší diel leteckých hier od spoločnosti Namco . Titul si nezakladá ani tak na realistickosti , ako na skvele sprostredkovanom filmovom zážitku z leteckých súbojov . Nový diel prináša veľa noviniek - helikoptéry , zničiteľné prostredie , fotorealistické spracovanie krajiny a miest . V roku 2015 prepuklo protivládne povstanie vo východnej Afrike . Miestna samospráva požiadala OSN o podporu vo vojne s povstaleckými silami a proti pirátom , ktoré terorizujú pobrežné oblasti . A tak sa domino dáva do pohybu . OSN vyzvalo zase NATO a tí zareagovali schválením špeciálne bojové akcie . Vyslali vo veľmi krát dobe vojenskú skupinu , ktorá má pomôcť kontingentu OSN , ktorá je pod velením generála Pierra La Pointe . Veľmi skoro sa zisťuje , že povstanie vlastní veľmi moderné zbrane a navyše využíva teréne africkej krajiny k vedeniu partizánskej vojny . Konflikt nebude ukončený nijako skoro. US Air Force podplukovník William Bishop a jeho dlhoročný kamarát a kapitán Jose " Guts " Gutierrez vedú 108. vzdušné komando , ktorá sa skladá zo sily bojových vrtuľníkov , bombardovacie perute a stíhacie perute , ktorá je prezývaná Warwolf . Krátko po prílete do Afriky sú posily prepadnutý a dezorientovaný oslepujúcim zábleskom svetla z tlakovej vlny , ktorá v krátkej dobe pohltila oblohu . Niekoľko osádok vrtuľníkov prežije a informujú základňu . Rýchlo sa začína šíriť , že protivládne povstanie vyvinulo nový typ superzbraně . A tak vaše vzdušné komando nebude mať o zábavu núdza .

Spustím hru Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!


Alexander S. (SK)

15.10.2019 08:51 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S obchodom som maximalne spokojny, nakup bol bez problemov. Komunikacia so zakaznikmi na vybornej urovni.

  • rychle dodanie
  • komunikacia so zakaznikmi