Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Age of Wonders 3

Výrobca: Triumph Studios
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 12+
1.00
S DPH
Bez DPH: 0.83

Age of Wonders 3 od vývojárov Triumph Studios ( podpísaných napríklad pod akčné RPG Overlord ) je už tretím pokračovaním obľúbenej série . Hra samotná , oproti predchádzajúcim dielom , disponuje novým enginom , ktorý je schopným lepšie reflektovať hráčova štýl a jeho zásadné voľby . Celá hra navyše súčasne stavia na novom poňatí klasických RPG prvkov . Všetko pre nás začína voľbou triedy , ale neznamená to , že sa jej musíme riadiť . Vďaka tomu hra neomrzí a bude stále reagovať na vaše rozhodnutie . Po dohraní príbehovej linky nás čaká i multiplayer a v rôznych variantoch si môžeme vytvoriť aj vlastný obsah . Takže hra ponúka unikátny mix budovanie ríše , hry na hrdinov ... a vojny . Túto výbornú ťahovú fantasy stratégiu si tak môžu užiť , ako ostrieľaní stratégovia , tak aj noví hráči . Čo nás čaká ?

  • Preskúmajte bohatý fantasy svet , ktorý je detailnejšie a živšie ako kedykoľvek predtým . Navyše ponúka viac než 50 typov lokácií prekypujúcich poklady . 
  • Vládnite v koži jedného zo 6 druhov vodcov v štýle RPG hier . Vyberte si medzi kúzelníkom , teokratem , zlodejom , bojovníkom , arcidruidem alebo technologickým dreadnought . 
  • Najmite legendárneho hrdinu , vybavte ho magickými zbraňami a postavte do čela svojich vojsk . 
  • Ponorte sa do bohatej príbehovej kampane pre jedného hráča , ktorú môžete hrať za obe strany epického konfliktu . 
  • Stretnite sa s inými hráčmi na mapách až pre 8 hráčov !

Spustím hru Age of Wonders 3?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Martin K. (SK)

25.1.2020 15:47 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Jozef B. (SK)

20.1.2020 16:12 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Som novým členom. Krátka doba na komplexné hodnotenie. Emailová komunikácia je dobrá a od objednania hry po úhradu to išlo plynule.

  • Operatívnosť

Matúš K. (SK)

8.1.2020 10:40 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť