Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Asterix & Obelix XXL Collection Nintendo Switch

Výrobca: Microïds
EAN: 3760156486789
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 31.3.2021
47.60
S DPH
Bez DPH: 39.67
Krabicová verzia

Asterix & Obelix XXL Kolekcia zhromažďuje všetky videohry Asterix & Obelix XXL pre najgigantickejšiu cestu po vašich obľúbených Galoch! Objavte alebo sa vráťte späť v týchto troch ikonických dobrodružstvách plných kancov, čarovného elixíru a Rimanov. Staňte sa najodvážnejšou Galiou a neustále odrážajte rímskych útočníkov a Caesara!

Každá z troch hier ponúka úplne nový príbeh so všetkými vašimi obľúbenými postavami: Getafix, Cacofonix, Panacea a ďalšími dedinčanmi. Dostanete sa na palubu epických dobrodružstiev v Galii, Taliansku, Grécku, Egypte a ďalších! Očakávajte zábavné a dynamické akčné bitky, v ktorých môžete Rimanov fackovať, ako chcete. Kedykoľvek môžete prepínať medzi Asterixom a Obelixom a nájsť perfektnú zhodu!

Tieto hry plné šialených bojov a nezabudnuteľných výletov vo svete Asterix môžu vychutnať všetci!

Kolekcia Asterix & Obelix XXL obsahuje 3 hry Asterix a Obelix:
 

Asterix a Obelix XXL: Romastered

Pomôžte Asterixovi a Obelixovi zachrániť všetkých dedinčanov unesených Caesarom a jeho armádou! Vychutnajte si úplne novú grafiku a vylepšenú hrateľnosť v tejto remasterovanej verzii. Objavte 4 nové herné režimy vrátane retro režimu, v ktorom môžete kedykoľvek prepnúť na pôvodnú grafiku.
 

Asterix & Obelix XXL 2

Druid Getafix zradil dedinu a dohodol sa s Rimanmi! Odhaľte pravdu, ktorá sa skrýva za touto záhadnou zradou, a nezabudnite cestou dať facku niektorým Rimanom.


Asterix a Obelix XXL 3 Objavte najnovšie dobrodružstvo Asterixa a Obelixa a neuveriteľnej sily Krištáľového menhíru! Tentokrát si vyskúšajte režim spolupráce dvoch hráčov a hrajte so svojou rodinou alebo priateľmi!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jan T. (CZ)

10.3.2023 20:08 ( 11 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Zboží které nikde jinde nemají měli na skladě a za 2 dny od objednání přišlo z Bratislavy do Prahy 10/10


Tomáš M. (SK)

9.3.2023 14:58 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]


Bohuš M. (SK)

8.3.2023 08:35 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Hráš hneď po obdržanie kódu