Fyzická kópia. Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu v deň vydania hry.

Dungeons & Dragons Dark Alliance Day One Edition

Výrobca: Wizards of the Coast
EAN: 4020628701055
Platforma: PS4
Dostupnosť: 22.6.202122.6.2021
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 22.6.2021
31.50
S DPH
Bez DPH: 26.25
Fyzická kópia

Pripojte sa až k 4 priateľom a bojujte s ikonickými príšerami z Dungeons & Dragons. Dark Alliance oživuje svet Dungeons & Dragons v explozívnom akčnom RPG plnom súbojov v reálnom čase a dynamickej spolupráce. Vyberte si svojho hrdinu a spojte sa s priateľmi v boji proti legendárnym príšerám. Mraziví obri a pomstychtiví draci sa nekontrolovane potulujú Icewind Dale, keď invázne armády zla každým dňom silnejú. Teraz musia štyria hrdinovia odraziť nápor tvorov a brániť sa pred temnotou. Preskúmajte mrazivý svet Icewind Dale, keď premáhate nezastaviteľných šéfov, získavate výkonnú výbavu a odomykáte nové schopnosti, aby ste zvládli ešte väčšie výzvy.

HLAVNÉ VLASTNOSTI HRY

Dungeons & Dragons: DARK ALLIANCE: Porážajte nezastaviteľné príšery - V Dark Alliance sa hráči ocitnú v boji proti najlegendárnejšom príšerám zo sveta Dungeons & Dragons. Mrazivé obri, Beholder, bieli draci - prebuďte v sebe silu a porazte ich napriek mizivým šanciam na úspech. Bojujte po boku svojich priateľov - Vo skupinke až štyroch priateľov bojujte spoločne v silnom kooperatívnom zážitku s dynamickými súboji v reálnom čase. Používajte ničive kombá a premôžte nezastaviteľné príšery, ktoré sú príliš silné na to, aby ste proti nim bojovali sami. Vyberte si hrdinu - Hrajte za jedného zo štyroch rôznych hrdinov, z ktorých každý má svoj jedinečný herný štýl a schopnosti, ktoré si môžete prispôsobiť. Za splnené misie a porazených vladcov si odomknete nové schopnosti a získate lepšie vybavenie, ktoré vám umožní čeliť ešte väčším výzvam. Vydajte sa do zamrznutej krajiny - Dark Alliance vdychuje život svetu Dungeons & Dragons ako nikdy predtým. Preskúmajte zamrznutý a nebezpečný svet Icewind Dale, zatiaľ čo budete svoju domovinu brániť pred armádami ohavných príšer.

 

Obsah Day One Edition:

  • Základná hra
  • DLC Beholder Weapon Set (šabla, luk, sekera, kladivo)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Karol G. (SK)

13.6.2021 01:32 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Zatial len pozitivna skusenost s obchodom, len tak dalej.

  • Jednoduche, lacne, rychle a hlavne bez problemov!
  • Zatial ziadne.

Juraj J. (SK)

12.6.2021 11:14 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlost vybavenia objednávky
  • Serióznosť

Josef V. (CZ)

12.6.2021 07:36 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Přehledný web, dobré ceny, rychlá platba a okamžité doručení kódu.

  • Ceny
  • Web
  • Rychlost doručení