Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Colin McRae: DiRT 3

Výrobca: Codemasters
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 24.5.2011
2.11
S DPH
Bez DPH: 1.76
Digitálna kópia

Prejdi snehom, dažďom, blatom a zaži dramatické nočné preteky s dosiaľ najrýchlejším obsahom v tejto sérii. Predveď sa v novom úžasnom Gymkhana režime inšpirovaným neuveriteľnými free-stylovými jazdami Kena Blocka a nahra si svoje najlepšie jazdy priamo na YouTube! Závoď v kultových rally autách, ktoré boli predstavené behom 50 rokov trvania tohto športu, od klasického Audi Quattro po Ford Fiestu WRC z roku 2011 a oddaj sa všetkým herným režimom split-screen a súťaživej online multiplayerovej verzii.

Staň sa profesionálnou rally hviezdou a uvidíš ako si užiješ pretekanie na troch kontinentoch, od lesov v Michigane až po neznáme cesty vo Fínsku, čí národnom parku v Keni.

Spustím hru Colin McRae: DiRT 3?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
10 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš Š. (SK)

13.7.2020 07:15 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rychlost

Martin S. (CZ)

7.7.2020 08:55 ( 7 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • Cena

Jozef R. (SK)

2.7.2020 07:54 ( 12 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť