Fyzická kópia. Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Výrobca: Square Enix
EAN: 5021290091962
Platforma: PS5
Dostupnosť: Fyzická kópia - skladomFyzická kópia - skladom
Jazyk: English
Dátum vydania: 26.10.2021
59.59
S DPH
Bez DPH: 49.66
Fyzická kópia

Marvel 's Guardians of the Galaxy - Official Reveal Trailer
Nažhavte Star Lordovi tryskové topánky a užite si divokú jazdu vesmírom v tomto novom poňatí Marvel 's Guardians of the Galaxy. S nepredvídateľnými Strážcovia po vašom boku sa budete prebojovávať z jednej výbušnej situácie do druhej, s originálnymi a známymi postavami zo sveta Marvelu, ktorí sa pridajú do boja o osud vesmíru.
Marvel 's Guardians of the Galaxy boli vytvorené ostrieľaným tímom Eidos-Montreal ktorí úzko spolupracovali s Marvel Entertainment a poskytli tak originálny a autentický zážitok inšpirovaný viac ako 50 rokmi tradície Guardians of the Galaxy.
Tento jedinečný príbeh, inšpirovaný komiksom, vezme hráča na búrlivú cestu naprieč vesmírom, pretože Peter Quill a Strážcovia sa neúmyselne stanú prvou aj poslednou obranou líniou galaxie.

Ovládnite dynamický bojový štýl Star Lorda, aby ste vyhnali nepriatelia pomocou svojich elementov Blaster a využili jedinečných schopností každého zo Strážcov.
Ako samozvaný vodca Strážcov Galaxie sa hráči tiež zapoja do vybraných dialógov a interakcií medzi Quill a Strážcami, ktoré posilnia väzby v tejto nefunkčnej rodine.

Guardians of the Galaxy by neboli úplní bez zabijackého soundtracku a hra je prešpikovaná klasickými hitmi z 80. rokov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Miroslav B. (SK)

7.12.2021 10:02 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Odporúčam :)

  • Tovar skladom
  • Dobrá ponuka
  • Dobré ceny
  • Rýchle doručenie
  • Darček k objednávke (v mojom prípade promo materiály k hrám - plagát, zápisník, pohľadnice)

Katarína G. (SK)

7.12.2021 07:41 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Bola to pre mňa 1. skúsenosť s týmto obchodom, milo prekvapila a verím, že to nie je môj posledný obchod s touto spoločnosťou

Viktória H. (SK)

6.12.2021 08:21 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Nastala malá chybička v popise inštalácie produktu, avšak hned ju riešili, cca do 5 min. Mi prišiel mail, poskytli mi podporu a mohla som sa na nich spoľahnúť s celou inštaláciou.