Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Xbox Game Pass pre PC 3 mesiace PC

Výrobca: Microsoft
Región: Europe
Platforma: PC
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
23.04 € 19.90
S DPH 14% zľava
Bez DPH: 16.58
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Hrajte hry DEATHLOOP, Sea of Thieves, Minecraft a stovky iných hier pre PC za jednu nízku mesačnú cenu. Ako prví si zahrajte nové hry, napríklad Starfield a Redfall, v deň vydania a nikdy si nič nenechajte ujsť. Ponorte sa do sveta obľúbených sérií, ako sú Halo a Forza Horizon od Xbox Game Studios alebo DOOM, Elder Scrolls a Fallout od Bethesda Softworks. Okrem toho vhupnite do sveta hier Mass Effect, STAR WARS™ a ďalších sérií v rámci členstva EA Play, ktoré je súčasťou predplatného. Chcete vlastniť hry, ktoré milujete? Ako člen s PC Game Passom získate tiež zľavy až do 20 % na rôzne hry a až do 10 % na súvisiace herné doplnky. Každý mesiac pribúdajú nové hry, napríklad Death Stranding a Valheim – neustále je čo.*

 

* Dôležité informácie:
Uplatnite si na stránke microsoft.com/redeem

Hranie na PC s Windowsom 10/11: po uplatnení postupujte podľa pokynov na stránke xbox.com/pcgamepass.

Platia podmienky používania a výnimky. Katalóg hier sa líši v priebehu času a podľa oblasti a zariadenia. Vyžaduje Windows 10/11 (s aktualizáciami), nezahŕňa režim S ani zariadenia ARM. Podrobnosti nájdete na stránkach xbox.com/pcgamepass, ea.com/ea-play/terms a ea.com/ea-play. Vyžaduje: súbory na stiahnutie, aplikácie, značné úložisko, širokopásmové pripojenie (môžu sa účtovať poplatky) a konto Microsoft. Podmienky: pozrite si stránku xbox.com/subscriptionterms. Hry, funkcie a služby sa v priebehu času a podľa oblasti/platformy menia a môžu byť ukončené. Ak sa hra odstráni z katalógu, musíte si ju kúpiť, aby ste mohli naďalej používať obsah zakúpený v hre. Pre existujúcich členov s predplatným Game Pass Ultimate platí prevodný pomer. Prevody sú konečné. S výnimkou prípadov, keď to vyžaduje zákon, sú kódy nevratné. Podlieha Zmluve o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft (microsoft.com/msa).

Xbox Cloud Gaming (Beta): vyžaduje podporovanú hru; môže vyžadovať podporovaný Bluetooth ovládač (všetko v predaji samostatne). Vybrané oblasti a zariadenia. Platia obmedzenia streamovania. Dostupnosť servera a časy čakania sa môžu líšiť. Katalóg hier sa líši v priebehu času a podľa oblasti a zariadenia. Vyžaduje sa internet, ktorý je spoplatnený poskytovateľmi internetových služieb. Aplikácie vyžadujú Windows 10/11 (s aktualizáciami). Nezahŕňa režim S ani zariadenia ARM. xbox.com/cloudgaming

Starfield a Redfall: očakávajú sa v roku 2023.

Logo EA a Battlefield sú ochranné známky spoločnosti Electronic Arts Inc. Všetky práva vyhradené. Licenčne vyrobené spoločnosťou Electronic Arts Inc. STAR WARS© a TM 2019 Lucasfilm Ltd. Všetky práva vyhradené.

AIRBUS, ďalšie produkty Airbus a servisné značky sú zapísané ochranné známky spoločnosti Airbus. Všetky práva vyhradené. Oficiálne licencované spoločnosťou Airbus. Názvy, emblémy, dizajny trupov a logá Cessna sú ochranné známky a duševné vlastníctvo spoločnosti Textron Innovations Inc. a spoločnosť Microsoft Corporation ich používa na základe licencie. Názvy, emblémy, dizajny trupov a logá CubCrafters sú ochranné známky a duševné vlastníctvo spoločnosti CubCrafters a spoločnosť Microsoft Corporation ich používa na základe licencie.

Spustím hru Xbox Game Pass pre PC 3 mesiace PC?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

95%
Hodnotilo 2
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


| |


| |

vela zaujimavych hier za mna spokojnost


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Václav H. (CZ)

20.2.2024 16:17 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • spolehlivost
  • ceny
  • rychlost
  • zabezpečení

Stefan R. (SK)

15.2.2024 07:47 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Momentalne neviem o ziadnej

  • Super ceny
  • Výborna komunikacia
  • Rychle dodanie
  • Darcek k objednavke

Zaťovič Ľubomír (SK)

11.2.2024 15:25 ( 10 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborný prístup, odporúčam.

  • Výborný prístup, odporúčam.