Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Xbox Game Pass pre PC 3 mesiace PC

Výrobca: Microsoft
Región: Europe
Platforma: PC
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
23.04 € 19.90
S DPH 14% zľava
Bez DPH: 16.58
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Hrajte Forza Horizon 5, Minecraft Legends a stovky ďalších PC hier za jednu nízku mesačnú cenu. Buďte prví, kto si zahrá nové hry, ako sú Starfield a Forza Motorsport v deň vydania, a už nikdy nič nepremeškajte. Ponorte sa do obľúbených sérií, ako sú Age of Empires, Forza a Halo od spoločnosti Xbox Game Studios alebo DOOM, Elder Scrolls a Fallout od spoločnosti Bethesda Softworks. Okrem toho vhupnite do Battlefield, STAR WARS™a ďalších sérií so zahrnutým členstvom EA Play. Odomknite výhody pre VALORANT, League of Legends a ďalšie z najväčších počítačových a mobilných hier na PC od spoločnosti Riot Games. Užívajte si zľavy až do 20 % na mnohé hry a až do 10 % na súvisiace herné doplnky. S PC Game Passom môžete neustále objavovať niečo nové.

 

 

Uplatnite si na stránke microsoft.com/redeem

Hranie na PC s Windowsom 10/11: po uplatnení postupujte podľa pokynov na stránke xbox.com/pcgamepass.

Platia zmluvné podmienky a výnimky. Katalóg hier sa líši v priebehu času a podľa oblasti a zariadenia. Členstvo môžete kedykoľvek zrušiť a viac nebudete platiť. Vyžaduje Windows 10/11 (s aktualizáciami), nezahŕňa režim S ani zariadenia ARM. Podrobnosti nájdete na stránkach xbox.com/pcgamepass, ea.com/ea-play/terms a ea.com/ea-play. Vyžaduje: súbory na stiahnutie, aplikácie, značné úložisko, širokopásmové pripojenie (môžu sa účtovať poplatky) a konto Microsoft. Podmienky: pozrite si stránku xbox.com/subscriptionterms. Hry, funkcie a služby sa v priebehu času a podľa oblasti/platformy menia a môžu byť ukončené. Ak sa hra odstráni z katalógu, musíte si ju kúpiť, aby ste mohli naďalej používať obsah zakúpený v hre. Pre existujúcich členov s predplatným Game Pass Ultimate platí prevodný pomer. Prevody sú konečné. S výnimkou prípadov, keď to vyžaduje zákon, sú kódy nevratné. Podlieha Zmluve o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft (microsoft.com/msa).

Xbox Cloud Gaming (beta): vyžaduje podporovanú hru; môže vyžadovať podporovaný Bluetooth ovládač (všetko v predaji samostatne). Vybrané oblasti a zariadenia. Platia obmedzenia streamovania. Dostupnosť servera a časy čakania sa môžu líšiť. Katalóg hier sa líši v priebehu času a podľa oblasti a zariadenia. Vyžaduje sa internet, ktorý je spoplatnený poskytovateľmi internetových služieb. Aplikácie vyžadujú Windows 10/11 (s aktualizáciami). Nezahŕňa režim S ani zariadenia ARM. xbox.com/cloudgaming

Spustím hru Xbox Game Pass pre PC 3 mesiace PC?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

95%
Hodnotilo 2
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


| |


| |

vela zaujimavych hier za mna spokojnost


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.