Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Anomaly 2

Výrobca: 11 bit studios
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Skladom - do 2 hodínSkladom - do 2 hodín
Lokalizácia: EN
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 15.5.2013
2.00
S DPH
Bez DPH: 1.67

Anomaly 2 je pokračovaním tower defense stratégie Anomaly: Warzone Earth. Potom, čo v roku 2018 ľudia vo vojne proti vzbúreným strojom definitívne zvíťazili, je Zem celkom spustošená a ľudstvo ako druh na pokraji vyhynutia. Ľudia sú závislí na dodávkach základných potravín z konvojov, ktoré v zamrznutej tundre a iných nebezpečných lokalitách hľadajú potravu a skromné ​​zásoby. Veliteľ konvoja Yukon má za úlohu doviezť zásoby v poriadku na miesto určenia.

Oproti svojmu predchodcovi hra ponúka výrazne vylepšenú grafiku a nové prvky v hrateľnosti. Hráč velí jednému z konvojov a určuje zloženie jednotky, ktorá konvoj sprevádza. Jednotky morfují do mechanických vojnových zbraní, aby mohli lepšie brániť konvoj. Existuje veľké množstvo rôznych jednotiek, pričom každá z nich má iné vojnové a bojové vlastnosti. O víťazstve rozhoduje veľkou mierou práve vyššie spomínané zloženie jednotky. Okrem singleplayer kampane hra ponúka i multiplayer v štýle tower defense vs. tower offense.

Spustím hru Anomaly 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.