Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

XCOM 2

Výrobca: 2K Games
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Odporúčaný vek: 18+
15.83
S DPH
Bez DPH: 13.19
Digitálna kópia

XCOM 2 je pokračovaním mnohokrát ocenené stratégia XCOM: Enemy Unknown, ktorá v roku 2012 získala ocenenie Hra Roku.

Svet sa zmenil. Uplynulo už 20 rokov od doby, kedy sa svetoví vodcovia dobrovoľne podrobili nadvláde mimozemských síl. XCOM tvoriaci posledná obrannú líniu ľudstva bol zanechaný napospas skaze. Mimozemšťania, ktorí teraz vládnu Zemi, sa rýchlo púšťajú do výstavby oslnivých miest, ktoré sú prísľubom lepšej budúcnosti pre ľudstvo. Nič nie je ale tak dokonalé, ako sa na prvý pohľad môže zdať - uchvátilo majú tajnú, hrôzu naháňajúci cieľ. Tí, kto sa pokúsi vzoprieť, tvrdo zaplatí.

Iba tí, ktorí obývajú okraje sveta, sa môžu radovať z prísľubu slobody. Práve v týchto končinách sa ľudia snažia opäť nabrať svoju silu a nazhromaždiť armádu, ktorá sa postaví za záujmy ľudstva. Pozostatky jednotiek XCOM musí nájsť cestu, ako povstať z popola a znovu nabrať síl, pokúsiť sa o odhalenie desivej pravdy skrývajúci sa za okupáciou a eliminovať mimozemskú hrozbu raz pre vždy.

Spustím hru XCOM 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

80%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča
10 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


| |


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Tomáš K. (SK)

11.7.2021 14:41 ( 24 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

všetko prebehlo v poriadku


Zoltan V. (SK)

6.7.2021 18:35 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlost

Marek G. (SK)

6.7.2021 10:41 ( 29 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychlo dorucene
  • vyborne ceny
  • bezproblemovy pristup