Fyzická kópia. Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Farming Simulator 22

Výrobca: Giants Software
Región: Global
EAN: 4064635400204
Platforma: PS4
Dostupnosť: Nie je skladomNie je skladom
Jazyk: Czech English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 3+
38.90
S DPH
Bez DPH: 32.42
Nie je skladom

Vžite sa do role moderného farmára a kreatívne postavte svoju farmu v troch rozmanitých amerických a európskych prostrediach. Farming Simulator 22 ponúka obrovskú škálu farmárskych operácií so zameraním na poľnohospodárstvo, chov zvierat a lesníctvo – teraz so vzrušujúcim pridaním ročných období!

Viac ako 400 strojov a nástrojov od viac ako 100 skutočných poľnohospodárskych značiek ako John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a mnoho ďalších je zahrnutých na siatie a zber plodín ako pšenica, kukurica, zemiaky a bavlna. Nové kategórie strojov a plodiny pridajú k zážitku nové herné mechanizmy.

Dokonca prevádzkujte svoju farmu kooperatívne v multiplayeri a rozšírte hru o množstvo bezplatných modifikácií vytvorených komunitou. Farming Simulator 22 ponúka hráčom väčšiu slobodu než kedykoľvek predtým a vyzýva vás, aby ste sa stali úspešným farmárom .

Tak začnite farmárčiť a nechajte dobré časy rásť!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


| |

Novinka


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Miroslav B. (SK)

7.12.2021 10:02 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Odporúčam :)

  • Tovar skladom
  • Dobrá ponuka
  • Dobré ceny
  • Rýchle doručenie
  • Darček k objednávke (v mojom prípade promo materiály k hrám - plagát, zápisník, pohľadnice)

Katarína G. (SK)

7.12.2021 07:41 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Bola to pre mňa 1. skúsenosť s týmto obchodom, milo prekvapila a verím, že to nie je môj posledný obchod s touto spoločnosťou

Viktória H. (SK)

6.12.2021 08:21 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Nastala malá chybička v popise inštalácie produktu, avšak hned ju riešili, cca do 5 min. Mi prišiel mail, poskytli mi podporu a mohla som sa na nich spoľahnúť s celou inštaláciou.