Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Arma II Operation Arrowhead, Arma 2

Výrobca: Bohemia Interactive Studios
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 29.6.2010
2.30
S DPH
Bez DPH: 1.92
Digitálna kópia

Arma 2 : Operation Arrowhead je stand - alone datadisk k hre Arma 2 , ktorá vyšla v roku 2009 a na svedomí ju má slovenské štúdio Bohemia Interactive . Dej hry sa odohráva tri roky po udalostiach vo fiktívnej Černarusi v Strednej Ázii , kde zúri občianske nepokoje a civilné straty neustále narastajú , sú sem teda vyslané americké koaličné sily , aby v krajine obnovili mier a poriadok .V samotnej hre na vás čaká okrem vlastných nohách rad rôznych dopravných prostriedkov , vyskúšate si teda helikoptéry , tanky či rôzne vozidlá ( napríklad známu Pragu V3S ) . V kampani sa budete môcť pozrieť do tákistánského vidieka , kde dominujú skaly a kamenisté pustiny , ale navštívite aj mestskej zástavby , samotná rozloha herného sveta činí okolo 225 štvorcových kilometrov .Novinkou v hre je nočné videnie s termovíziou , ktoré zachytia akékoľvek teplo . Ak sa napríklad pozriete na motor stojaceho vozidla , začne chladnúť a tým pádom splývať s prostredím . Vylepšenia sa tiež dočkal batoh , teda váš inventár , do neho sa teraz zmestí viac vecí , tie budete tiež môcť ľubovoľne zdieľať so svojimi spolubojovníkmi z jednotky .* Pre hranie Dayz módu , sú vyžadované hry Arma II a Arma II : Operation Arrowhead . Pre ten najlepší zážitok ( vrátane vysoko detailných textúr pre všetky modely použité v modifikácii Dayz ) si zakúpte titul < a href = " http://www.key4you.cz/product/details/1469-arma-ii-complete-collection-arma -2 / "> Arma II : Complete Collection < / a > .

Spustím hru Arma II Operation Arrowhead, Arma 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Alexander K. (SK)

27.5.2020 11:15 ( 6 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchlosť dodania
  • Ceny
  • Prehľadnosť stránky

Oskar S. (CZ)

26.5.2020 20:01 ( 21 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • objednávka vyřízená ihned, klíč jsem obdržel během hodiny

Jan K. (SK)

24.5.2020 20:20 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • rychle a super