Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Arma II Operation Arrowhead, Arma 2

Výrobca: Bohemia Interactive Studios
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: IhneďIhneď
Jazyk: Czech
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 29.6.2010
2.30
S DPH
Bez DPH: 1.92

Arma 2 : Operation Arrowhead je stand - alone datadisk k hre Arma 2 , ktorá vyšla v roku 2009 a na svedomí ju má slovenské štúdio Bohemia Interactive . Dej hry sa odohráva tri roky po udalostiach vo fiktívnej Černarusi v Strednej Ázii , kde zúri občianske nepokoje a civilné straty neustále narastajú , sú sem teda vyslané americké koaličné sily , aby v krajine obnovili mier a poriadok .V samotnej hre na vás čaká okrem vlastných nohách rad rôznych dopravných prostriedkov , vyskúšate si teda helikoptéry , tanky či rôzne vozidlá ( napríklad známu Pragu V3S ) . V kampani sa budete môcť pozrieť do tákistánského vidieka , kde dominujú skaly a kamenisté pustiny , ale navštívite aj mestskej zástavby , samotná rozloha herného sveta činí okolo 225 štvorcových kilometrov .Novinkou v hre je nočné videnie s termovíziou , ktoré zachytia akékoľvek teplo . Ak sa napríklad pozriete na motor stojaceho vozidla , začne chladnúť a tým pádom splývať s prostredím . Vylepšenia sa tiež dočkal batoh , teda váš inventár , do neho sa teraz zmestí viac vecí , tie budete tiež môcť ľubovoľne zdieľať so svojimi spolubojovníkmi z jednotky .* Pre hranie Dayz módu , sú vyžadované hry Arma II a Arma II : Operation Arrowhead . Pre ten najlepší zážitok ( vrátane vysoko detailných textúr pre všetky modely použité v modifikácii Dayz ) si zakúpte titul < a href = " http://www.key4you.cz/product/details/1469-arma-ii-complete-collection-arma -2 / "> Arma II : Complete Collection < / a > .

Spustím hru Arma II Operation Arrowhead, Arma 2?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča
1 + zákazníkov už zakúpilo

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matej Š. (SK)

25.10.2019 15:39 ( 18 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • pohotový

Tomáš Š. (SK)

18.10.2019 06:59 ( 25 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Cena a rýchlosť

Miro M. (CZ)

17.10.2019 10:12 ( 26 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Kúpil som zatiaľ 3 hry a všetko fachčí, ako má :-) Super hry, super ceny a super dodanie! Doporučujem!