Digitálna distribúcia. Licencia k vášmu produktu Vám bude zobrazená vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Moto Racer 4

Výrobca: Microïds
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: IhneďIhneď
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 3.11.2016
2.69
S DPH
Bez DPH: 2.24

Séria Moto Racer je tu s nami už poriadne dlho, jej zrod si pamätáme ešte v ére prvej konzoly od Sony, pričom v tomto období sa na pultoch obchodov najviac ohrievala. Prvé dva diely série vyšli ešte na prvej konzole PlayStation a PC, pričom trojka sa pozrela iba na PC. Popri hlavnej - očíslovanej sérii sa do predaja dostali aj vedľajšie - Moto Racer World Tour pre prvú PlayStation, Moto Racer Advance pre Game Boy Advance a Moto Racer DS, ktorý sa ukázal Nintendo DS už v roku 2008. Hra sa v časoch minulých tešila veľkej obľube, a tak sa štúdio Anuman v spolupráci s vydavateľom Microids rozhodlio pre vytvorenie pokračovania, ktoré sa dostalo na aktuálnu generáciu konzol a PC. Prechod a obnovenie pôvodnej série zo zastaraného hardvéru na aktuálnu generáciu je pre vývojárov vždy niečo, čo nikdy nie je úplne jednoduché. A tak bolo jasné, že sa očakávalo, ako sa autori s touto úlohou popasujú tentokrát.

Moto Racer 4 kráča v šľapajách svojich predchodcov. Sú to šialené preteky, ktoré rozhodne nepripomínajú bežné okruhové súťaže. Je to typická hra s nervami a prekonávanie neprekonateľných rekordov, a to ako v kampani, tak aj v online časti, prípadne pri „blbnutí" s vašimi kamarátmi na rozdelenej obrazovke. Tvorcovia sa snažili pri vyvíjaní štvorky ponúknuť najmä to, čo pôvodné tituly robilo výnimočnými.

Spustím hru Moto Racer 4?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0 digiplayers

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.


Iveta P.

19.5.2019 20:54 ( 19 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • velka spokojnost

Erik M.

16.5.2019 12:10 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • bol som naozaj veľmi spokojný
  • hry som objednal v nedeľu podvečer a po overení platby som dostal aktivačné kľúče
  • ako nový zákazník som nemusel dlho čakať na overenie prvej platby - do pol hodiny som hry už inštaloval
  • platba okamžitým prevodom je super vec

Boris M.

13.5.2019 18:11 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • ceny
  • zľavy
  • široký výber produktov