Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Sniper Elite 5 PC Steam

Výrobca: Rebellion Developments
Región: Europe
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutieIhneď na stiahnutie
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 26.5.2022
38.28
S DPH
Bez DPH: 31.90
Digitálny produkt

Najnovší diel ocenenej série Sniper Elite 5, ponúka bezkonkurenčné ostreľovanie, taktický boj z pohľadu tretej osoby a vylepšenú kameru na zabíjanie. Prebojujte sa na tých najpôsobivejších mapách s mnohými miestami zo skutočného sveta zachytenými v úžasných detailoch a vylepšeným systémom prechodu, ktorý vám umožní preskúmať ich viac ako kedykoľvek predtým.

Francúzsko, 1944 – V rámci tajnej operácie amerických Rangers na oslabenie opevnenia Atlantikwall pozdĺž pobrežia Bretónska nadviaže elitný strelec Karl Fairburne kontakt s francúzskym odporom. Čoskoro odhalia tajný nacistický projekt, ktorý hrozí ukončením vojny skôr, ako spojenci stihnú napadnúť Európu: operácia Kraken.

EXPANZÍVNA KAMPAŇ
Mnoho skutočných miest bolo zachytených pomocou fotogrametrie, aby sa znovu vytvorilo živé, pohlcujúce prostredie a viaceré infiltračné a extrakčné body a ciele zo zoznamu zabití poskytujú úplne nový pohľad na každú misiu. Zúčastnite sa nacistického sprisahania sólo alebo pracujte s partnerom, s vylepšenou kooperatívnou mechanikou, ktorá vám umožní zdieľať muníciu a predmety, dávať rozkazy a navzájom sa liečiť.

POKROČILÁ FYZIKA HRY A TRAVERZAL
Použite zipline, šmýkajte sa po svahoch a traste sa pozdĺž ríms, aby ste dosiahli dokonalý výhľad alebo sa preplížili popri vyhliadke s ostrými očami. Zohľadnite možnosti pažby a hlavne spolu s gravitáciou, vetrom a srdcovou frekvenciou, zatiaľ čo zameriavate svoje mieridlá na cieľ.

Spustím hru Sniper Elite 5 PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jozef G. (SK)

2.12.2022 07:27 ( 10 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborná skúsenosť s obchodom

  • Rýchle vybavenie
  • Nálepky ☺️

Kvetoslava K. (SK)

1.12.2022 05:57 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost dodania super
  • Ziadna

Jamato N. (SK)

28.11.2022 11:40 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Tovar mi prišiel bez poškodenia a rýchlo, takže som spokojný.

  • Rýchle doručenie tivaru