Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

The Universim PC Steam

Výrobca: Crytivo
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 5.8.2018
12.72
S DPH
Bez DPH: 10.60
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Máte radi The Universim? Pripojte sa ku klubu Crytivo a už nikdy nezmeškáte žiadnu aktualizáciu! Ktovie, možno dokonca každú chvíľu dostanete bezplatnú hru Crytivo.

Skočte priamo do správy svojich vlastných planét, keď budete viesť civilizáciu vekom. Vybudujte ultimátne impérium v ​​hre The Universim, novom druhu hry God Game, ktorú vyvíja Crytivo.

Tvoj čas prichádza. Preveďte začínajúcu civilizáciu cez prekážky života. Od skromných začiatkov sledujte, ako sa vyvíjajú a napredujú v priebehu vekov pod vašimi krídlami. Ovplyvňujte ich rozhodnutia a trestajte neverných širokou škálou zbožných schopností. Interagujte s predmetmi, vytvárajte katastrofy a vypúšťajte na obežnú dráhu bezradné stvorenia. Toto je váš svet a nič vám nemôže brániť v zábave.

Naším cieľom je vrátiť funkcie, ktoré poznáte a máte radi z klasických hier s bohmi, a okoreniť ich sviežimi nápadmi, moderným fyzikálnym enginom a štylizovanými vizuálmi vyvinutými niekoľkými z našich vlastných priemyselných hrdinov.

Zoznámte sa s Nuggets, krehkým a drsným druhom, ktorý sa pri stavaní, výskume a napredovaní spolieha na vaše vedenie. Pomôžte im a čoskoro začnú písať svoju vlastnú históriu vo hviezdach. Každý Nugget je jedinečný jedinec s odlišným súborom vlastností. Ako každý iný živý tvor, aj Nuggets musia mať prístup k niekoľkým životne dôležitým zdrojom, aby prežili. To zahŕňa vodu na pitie, jedlo na jedenie a rekreačné aktivity na zvýšenie ich šťastia a kvality života. Rekreačné aktivity môžu zahŕňať vyfukovanie vecí. Boli ste varovaní.

Spustím hru The Universim PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Slavo B. (SK)

5.12.2023 10:51 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

lahke objednanie aj platenie rychle dodanie


Jozef H. (SK)

5.12.2023 09:30 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

S e-shopom som velmi spokojny. Vsetko prebehlo hladko a rychlo, dokonca mi pribalili aj maly darcek:)


Radek M. (CZ)

4.12.2023 12:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Velmi rychlé dodání

  • Velmi rychlé dodání - dopoledne objednáno, druhý den doručeno