Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Project Highrise PC Steam

Výrobca: Kasedo Games
Región: Global
Platforma: PC Steam
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 12+
Dátum vydania: 8.9.2016
5.28
S DPH
Bez DPH: 4.40
DPH: 20 %
Digitálny produkt

Vašou úlohou ako architekta a developera je stavať svetoznáme mrakodrapy, ktoré vám bude závidieť celé mesto, majstrovské diela umenia a inžinierstva. Ale mrakodrap je viac než len oceľ a sklo, je to zložitý ekosystém plný ľudí, ktorí v budove žijú a pracujú. Stávajú sa zložitým strojom, ktorý potrebuje vašu pevnú ruku, aby fungoval hladko a efektívne.

Od chvíle, keď sa prelomíte, každé rozhodnutie je na vás. Ako architekt musíte koordinovať výstavbu všetkého - každej steny a drôtu, každej kancelárie a bytu. Ako vlastník budovy musíte zabezpečiť, aby boli vaši nájomníci spokojní – a aby ste platili nájomné načas. Ako dôvtipný vývojár musíte sledovať konečný výsledok a investovať do budúcnosti. Uspejte a budete žať odmenu prestížnej adresy, kde sa každý bude dožadovať bývania a práce. Neúspech a budete sledovať, ako nájomníci odchádzajú znechutene, odvádzajú svoje podnikanie inam a nechávajú vašu povesť v troskách.

Spustím hru Project Highrise PC Steam?

V prípade, že chcete zistiť minimálnu konfiguráciu, ktorá je potrebná na spustenie tejto hry, alebo priamo otestovať váš počítač, navštívte stránku
www.systemrequirementslab.com/cyri

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Nikoleta M. (SK)

23.9.2023 10:05 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • naozaj rýchle vybavenie
  • možnosti doručenia

Társi I. (HU)

21.9.2023 19:11 ( 5 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

I was ordered from Hungary and the proudcts are perfect condition! Absolutly fast shipping. I recommend all of my friends!


Jana Č. (CZ)

10.9.2023 19:30 ( 16 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

neskutečná rychlost odbavení objednávky a zaslání, děkujeme