Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Star Wars Jedi: Fallen Order PS5

Výrobca: Electronic Arts
EAN: 5030946123834
Platforma: PS5
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 15.11.2017
30.00 € 17.94
S DPH 40% zľava
Bez DPH: 14.95
DPH: 20 %
Krabicová verzia

V Star Wars Jedi: Fallen Order, novom akčnom dobrodružnom titule z pohľadu tretej osoby od Respawn Entertainment, čaká dobrodružstvo zasahujúce do galaxií. Táto naratívna hrou pre jedného hráča vás stavia do úlohy Jediho Padawana, ktorý len o vlások unikol čistke Rozkazu 66 po udalostiach z Epizódy 3: Pomsta Sithov. Na výprave za znovuvybudovaním rádu Jedi musí pozbierať kúsky svojej rozbitej minulosti, aby dokončil svoj výcvik, vyvinul nové silné schopnosti Sily a ovládol umenie ikonického svetelného meča – a to všetko pri tom, aby zostal o krok vpred pred Impériom a jeho smrtiacimi Inkvizítormi.

Počas osvojovania si svojich schopností sa hráči zapoja do filmovo nabitých svetelných mečov a silových súbojov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali druh intenzívnych bitiek so svetelnými mečmi Star Wars, aké možno vidieť vo filmoch. Hráči budú musieť pristupovať k nepriateľom strategicky, zhodnotiť silné a slabé stránky a zároveň šikovne využiť váš tréning Jedi, aby prekonali svojich protivníkov a vyriešili záhady, ktoré vám stoja v ceste.

Fanúšikovia Hviezdnych vojen spoznajú ikonické miesta, zbrane, výstroj a nepriateľov a zároveň sa stretnú so zoznamom nových postáv, miest, stvorení, droidov a protivníkov, ktorí sú v Star Wars noví. V rámci tohto autentického príbehu Star Wars sa fanúšikovia ponoria do galaxie, ktorú nedávno obsadilo Impérium. Ako hrdina Jedi, z ktorého sa stal utečenec, hráči budú musieť bojovať o prežitie a zároveň skúmať záhady dávno vyhynutej civilizácie, a to všetko v snahe obnoviť zvyšky Jediho rádu,, zatiaľ čo Impérium sa snaží Jediho úplne vymazať.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 22 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.