Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Star Wars Jedi: Fallen Order PS5

Výrobca: Electronic Arts
EAN: 5030946123834
Platforma: PS5
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 15.11.2017
30.00 € 17.94
S DPH 40% zľava
Bez DPH: 14.95
Krabicová verzia

V Star Wars Jedi: Fallen Order, novom akčnom dobrodružnom titule z pohľadu tretej osoby od Respawn Entertainment, čaká dobrodružstvo zasahujúce do galaxií. Táto naratívna hrou pre jedného hráča vás stavia do úlohy Jediho Padawana, ktorý len o vlások unikol čistke Rozkazu 66 po udalostiach z Epizódy 3: Pomsta Sithov. Na výprave za znovuvybudovaním rádu Jedi musí pozbierať kúsky svojej rozbitej minulosti, aby dokončil svoj výcvik, vyvinul nové silné schopnosti Sily a ovládol umenie ikonického svetelného meča – a to všetko pri tom, aby zostal o krok vpred pred Impériom a jeho smrtiacimi Inkvizítormi.

Počas osvojovania si svojich schopností sa hráči zapoja do filmovo nabitých svetelných mečov a silových súbojov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali druh intenzívnych bitiek so svetelnými mečmi Star Wars, aké možno vidieť vo filmoch. Hráči budú musieť pristupovať k nepriateľom strategicky, zhodnotiť silné a slabé stránky a zároveň šikovne využiť váš tréning Jedi, aby prekonali svojich protivníkov a vyriešili záhady, ktoré vám stoja v ceste.

Fanúšikovia Hviezdnych vojen spoznajú ikonické miesta, zbrane, výstroj a nepriateľov a zároveň sa stretnú so zoznamom nových postáv, miest, stvorení, droidov a protivníkov, ktorí sú v Star Wars noví. V rámci tohto autentického príbehu Star Wars sa fanúšikovia ponoria do galaxie, ktorú nedávno obsadilo Impérium. Ako hrdina Jedi, z ktorého sa stal utečenec, hráči budú musieť bojovať o prežitie a zároveň skúmať záhady dávno vyhynutej civilizácie, a to všetko v snahe obnoviť zvyšky Jediho rádu,, zatiaľ čo Impérium sa snaží Jediho úplne vymazať.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Mario K. (SK)

25.5.2023 08:56 ( 6 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Nakupoval som prvý krát a všetko prebehlo v poriadku.

  • Cena
  • Prehľadný web
  • Rýchlosť vybavenia objednávky

Miroslav V. (SK)

22.5.2023 18:35 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Rýchle vybavenie objednávky a doručenie aj s darčekom. Samozrejme aj super cena, tovar prišiel originálne zabalený.


Daniela T. (SK)

17.5.2023 17:37 ( 13 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Úžasný obchod. Vidno, že si vážia zákazníkov.

  • Rýchle dodanie
  • Hra prišla dokonca už v deň vydania
  • Promptná komunikácia
  • Darček k objednávke
  • Nízke ceny
  • Nemám, čo vytknúť