Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Skull and Bones Premium Edition Xbox Series X

Výrobca: Ubisoft
EAN: 3307216251354
Platforma: Xbox Series X
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 18+
Dátum vydania: 13.2.2024
47.90 € 31.90
S DPH 33% zľava
Bez DPH: 26.58
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Na konci 17. storočia príbehy o legendárnej lúpeži lákali mladých vydedencov z celého sveta. Počas pátrania po nevýslovnom bohatstve vyrážali obyčajní muži a ženy ďaleko od domova. Boli vyzbrojení len pudom sebazáchovy a riskovali všetko kvôli šancu získať nesmierny majetok.

Vstúpte do nebezpečného raja hry Skull and Bones™, inšpirovanej Indickým oceánom počas zlatej éry pirátstva, kedy budete bojovať proti presile a stanete sa z vydedenca neslávne presláveným pirátom. Postavte si celý rad jedinečných lodí, aby ste dokázali prežiť, bohatnúť a vládnuť v obrovskom svete, ktorý každú sezónu prináša nové výzvy a funkcie.

VAŠA LOĎ, VÁŠ HERNÝ ŠTÝL

Postavte si a používajte až 12 rôznych lodí s rôznou rýchlosťou, výdržou a kapacitou. Vrhnite sa do frontálneho útoku, alebo sa presne zamerajte na slabé miesta nepriateľa. Každá loď má jedinečné perky, ktoré vám umožnia prispôsobiť ju na vaše účely a ďalej ju upravovať podľa svojho herného štýlu.

BRUTÁLNE NÁMORNÉ SÚBOJE

Zapojte sa do strhujúcich námorných bitiek, kedy budete riskovať všetko kvôli tej najväčšej odmene. Používajte celý rad silných zbraní, ako sú delá, mažiare, balisty, torpéda a ďalšie, porazte ostatné lode a dobývajte pevnosti. Pomocou kapitánskych nástrojov, ako je ďalekohľad, hľadajte nové príležitosti ako obchodné chodníky či bohaté kupecké lode a odhaľte slabiny nepriateľov.

PEKLO V RAJI

Od vyprahnutých púští na africkom pobreží po bujné tropické ostrovy Východných indických ostrovov – svet hry Skull and Bones™ je pokladnicou, ktorú musíte preskúmať. Naučte sa využívať vietor vo svoj prospech pomocou úpravy plachiet kvôli zvýšeniu rýchlosti, zatiaľ čo sa budete snažiť prežiť v nepredvídateľných vodách, v nebezpečných vlnách av smrtiacej divočine.

POVESŤ JE SILA

Zvyšujte svoju neslávnu známosť a vylepšujte si vybavenie. Keď budete plniť celý rad zákaziek od dodávateľov, miestnych frakcií a zločineckých vládcov sveta, získate prístup k viacerým zdrojom a príležitostiam na svojej ceste za titulom slávneho piráta.

VÁŠ SVET, VAŠE PRAVIDLÁ

Plávajte sa po Indickom oceáne na vlastnú päsť, alebo sa spojte až s dvoma priateľmi či hráčmi, ktorých stretnete na mori. Pokiaľ budete chcieť ďalšiu výzvu, môžete zapnúť PvP a preveriť svoje schopnosti proti ostatným hráčom.

Prémiová edice obsahuje:

The Ballad of Bloody Bones Collection, dvě dodatečné mise*, digitální soundtrack a artbook** a pašerácký žeton.
*Přístup k těmto misím se odemkne po dosažení úrovně proslulosti Buccaneer.
**Vyžaduje připojení k internetu. Digitální artbook a soundtrack budou k dispozici po vydání hry na oficiálních stránkách hry Skull and Bones: skullandbonesgame.com/digital-artbook

*Vyžadovaný účet Xbox a predplatné Xbox Live Gold (predávané samostatne). Vyžadované neustále pripojenie k internetu a účet Ubisoft.
Vzťahuje sa na všetky herné režimy – multi aj single!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Petr D. (CZ)

14.7.2024 06:59 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

  • rychlost vyřízení a doručení

Miroslav P. (SK)

9.7.2024 14:40 ( 8 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]


Miroslav S. (SK)

30.6.2024 08:42 ( 17 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Všetko Ok