Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Minecraft Java & Bedrock Edition Windows 10

Výrobca: Xbox Game Studios
Región: Europe
EAN: 8806188779873
Platforma: Windows 10
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 7.6.2022
29.89
S DPH
Bez DPH: 24.91
Digitálny produkt

Vytvorte, preskúmajte, prežite a opakujte.

Minecraft: Java Edition a Bedrock Edition sú teraz pre Windows ponúkané v súprave. Minecraft: Java & Bedrock Edition ponúka prístup k obom hrám v jednom nákupe a s jedným zjednoteným spúšťačom. Vďaka tomu je prechod z jednej edície na druhú jednoduchší ako kedykoľvek predtým. Hrajte s akýmkoľvek iným hráčom Minecraftu na rôznych platformách jednoducho tak, že prepnete na edíciu, ktorú majú vaši priatelia. Teraz si môžete užiť dvakrát toľko ťaženia a dvakrát toľko vyrábania predmetov – s viacerými hráčmi Minecraftu než kedykoľvek predtým.

Skúmajte náhodne generované svety a budujte úžasné veci, od najjednoduchších domovov po najväčšie hrady. Hrajte v tvorivom režime s neobmedzenými zdrojmi alebo ťažte hlboko pod povrchom v režime prežitia, v ktorom môžete vyrábať zbrane a brnenie na odrazenie nebezpečných tvorov. Lezte po hrboľatých skalách, odkrývajte spletité jaskyne a ťažte veľké rudné žily. Objavujte bohaté jaskynné a kvapľové biómy. Osvetlite svet sviečkami, aby ste všetkým ukázali, aký ste šikovný jaskyniar a skúsený horolezec!

– Môžete si postaviť všetko, čo si len predstavíte. Zapojte fantáziu a neobmedzené zdroje v tvorivom režime.

– Bojujte s tvormi, postavte si prístrešok a preskúmajte krajinu – a popri tom sa snažte prežiť a prosperovať v režime prežitia.

" Kód si uplatníte na minecraft.net/redeem. "

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Filip S. (CZ)

25.9.2022 17:49 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.cz]

Vše ok

  • Dobré ceny i po přepočtu z EUR

Matej S. (SK)

25.9.2022 11:45 ( 2 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rýchle doručenie

Eduardo R. (SK)

24.9.2022 12:24 ( 3 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Price
  • Delivery time