Digitálna distribúcia. Aktivačný kľúč k vášmu produktu Vám bude zobrazený vo vašom profile po zaplatení objednávky. Pozor! toto nie je CD. Návod k jednoduchej inštalácii budete mať priamo pri kľúči.

Road 96 Xbox one / Xbox Series X/S

Výrobca: Ravenscourt, PlayWay Inc
Región: Europe
EAN: 8806189411291
Platforma: Xbox one / Xbox Series X/S
Dostupnosť: Na stiahnutie - do 2 hodínNa stiahnutie - do 2 hodín
Jazyk: English German French Spanish Italian
Odporúčaný vek: 16+
Dátum vydania: 31.5.2022
19.90
S DPH
Bez DPH: 16.58
Digitálny produkt

Cesta 96 je bláznivá, krásna cesta. Objavovanie vzrušujúcich miest a nezvyčajných ľudí na vlastnej osobnej ceste za slobodou.

Neustále sa rozvíjajúce príbehové dobrodružstvo inšpirované Tarantinom, bratmi Coenovými a Bong Joon-hom. Vyrobili ju oceňovaní tvorcovia Valiant Hearts and Memories Retold.

Momenty akcie, skúmania, kontemplatívna melanchólia, ľudské stretnutia a bláznivé situácie. Na pozadí autoritárskej vlády a útlaku.

Ohromujúci vizuálny štýl, soundtrack plný hitov 90. rokov a tisíc trás cez hru sa kombinujú, takže každý hráč si môže na ceste 96 vytvoriť svoj vlastný jedinečný príbeh.

Príbeh sa neustále rozvíja

Na vašej ceste v hre na konzolu Road 96 Xbox stretnete neuveriteľné postavy. Odhaľte ich príbeh a nechajte sa prekvapiť, ako sú dokonale prepletené. Tajomné záhady čakajú za každým rohom. Každý kilometer jazdy však otvára nové možnosti.

Váš príbeh, vaše rozhodnutie

Hra na konzolu Road 96 Xbox vás bude nútiť urobiť rozhodnutia, ktorými ovplyvníte nielen svoju cestu, ale aj príbehy okolitých postáv. Na výber máte tisíce ciest, ktorú z nich zvolíte?

Svoju úlohu zohráva aj vládny útlak

Autoritárska moc vlády a útlak vás však doženú aj tu. Pripravte sa na bláznivé stretnutia aj melancholické chvíle. V hre na konzolu Road 96 Xbox sa môžete tešiť na ohromujúci vizuálny štýl, soundtrack plný hitov 90. rokov a tisíce trás. Každý hráč si tu vytvorí svoj jedinečný a neopakovateľný príbeh.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Hodnotilo 0

Hodnotenia


Tento produkt zatiaľ nikto nekomentoval. Hodnotiť ho je možné až po prihlásení.

Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Jozef G. (SK)

2.12.2022 07:27 ( 11 hod dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Výborná skúsenosť s obchodom

  • Rýchle vybavenie
  • Nálepky ☺️

Kvetoslava K. (SK)

1.12.2022 05:57 ( 1 deň dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Rychlost dodania super
  • Ziadna

Jamato N. (SK)

28.11.2022 11:40 ( 4 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Tovar mi prišiel bez poškodenia a rýchlo, takže som spokojný.

  • Rýchle doručenie tivaru