Tovar vám bude doručený vybraným dopravcom na Vašu adresu. Expedujeme do 1 pracovného dňa. Dodanie max do 3 pracovných dní.

Super Mario Odyssey Nintendo Switch

Výrobca: Nintendo
EAN: 045496420864
Platforma: Nintendo Switch
Dostupnosť: SkladomSkladom
Jazyk: English German French Spanish Italian Russian Japanese Chinese
Odporúčaný vek: 7+
Dátum vydania: 27.10.2017
45.80
S DPH
Bez DPH: 38.17
DPH: 20 %
Krabicová verzia

Návrat legendárnej hrateľnosti do Super Mario série

Prvá sandbox hra s Máriom v hlavnej úlohe od čias Super Mario 64 na konzole Nintendo 64 a Super Mario Sunshine na konzole Nintendo GameCube.

V tej budú hráči cestovať naprieč masívnymi 3D svetmi a zbierať špeciálne mesiace, ktorými budú napájať Mariovo plavidlo nesúce názov Odyssey.

Kráľovstvá po celom svete sú plné tajomstiev a prekvapení a Mario si môže obliecť celý rad kostýmov a pracovať s okolitým prostredím množstvom kreatívnych spôsobov ako je riadenie vozidiel či preskúmavanie oblastí v 2D Pixel Mario móde.

Mariov nový partner Cappy mu navyše dáva hromadu nových schopností, ako napríklad hádzanie čiapkou či ovládnutie vecí, ktoré do tradičnej Mario hrateľnosti prinášajú celý rad sviežich postupov a definujú celé toto nové dobrodružstvo. Hráči sa potom dočkajú aj úplne nových lokácií ako je napríklad mrakodrapy zastavané New Donk City.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii

100%
Hodnotilo 1
100% zákazníkov odporúča

Hodnotenia


| |


Platba okamžitým prevodom priamo z Vášho elektronického bankovníctva. Príhláste sa priamo vo svojom informačnom systéme danej banky a bezpečne zaplaťte.

Matěj L. (CZ)

28.5.2024 12:23 ( 15 dní dozadu)
[Hodnotenie z Digihry]

Balíček přišel do 2 dnů, přibalený dárek potěšil :)

  • Ceny
  • Rychlost dodání

Marek M. (SK)

25.5.2024 20:01 ( 18 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

  • Elektronický kód prišiel automaticky
  • Takže nebol žiadny problém s doručením ani komunikáciou :)

Maroš Z. (SK)

23.5.2024 13:30 ( 20 dní dozadu)
[Hodnotenie z Heureka.sk]

Objednávku bola zrušená zo strany obchodu s tým, že mi vrátia peniaze na kartu, pretože objednaný tovar bol nedostupný. Peniaze mi však zatiaľ naspäť neprišli, ale zatiaľ to je iba 4 dni tak ešte čakám.